Pistolety ASG zasilane gazem CO2 z 12 gramowych naboi. Nowatorska technologia łącząca siłę pisotletów wiatrówek i bezpieczeństwo użytkowania pistoletów ASG.
Pistolet ASG - replika modelu Glocka 17C wykorzystujący innowacyjną technologię zasilania dwutlenkiem węgla.
Pistolet wykonany w skali 1:1
Ładowanie odbywa się na zasadzie załadowania do komory... więcej >>>
Pistolet ASG - replika modelu HK P8, wykorzystujący innowacyjną technologię zasilania dwutlenkiem węgla.
Ładowanie odbywa się na zasadzie załadowania do komory nabojowej kapsuły 12g CO2. Komora... więcej >>>
Pistolet ASG - replika modelu Beretty M92 wykorzystujący innowacyjną technologię zasilania dwutlenkiem węgla. Pistolet wykonany w skali 1:1 jako wersja Heavy Weight. Ładowanie odbywa się na zasadzie... więcej >>>
Pistolet ASG - replika modelu Smith & Wesson Sigma, wykorzystujący innowacyjną technologię zasilania dwutlenkiem węgla.
Wcześniej na rynku zachodnim w wersji sprężynowej.
Ładowanie odbywa się... więcej >>>
Pistolet Taurus PT24/7 zasileny kapsułami CO2. Predkość początkowa wystrzeliwanej kulki o wadze 0,2g wynosi 116 m/s co w połaczniu z systemem BAX zapewnia doskonałe osiągi i dużą celność. Dzięki... więcej >>>
Pistolet ASG - replika modelu Beretty modelu M84, wykorzystujący innowacyjną technologię zasilania dwutlenkiem węgla.
Wcześniej na rynku zachodnim w wersji sprężynowej. Ładowanie odbywa się na... więcej >>>
Pistolet ASG wzorowany na modelu BERETTA M92, wykożystujący innowacyjny system zasilania dwutlenkiem węgla.
Ładowanie odbywa się na zasadzie włożenia do komory nabojowej kapsuły 12g CO2. Komora... więcej >>>
Pistolet ten to kolejna replika modelu GLOCK-a, tym razem z innowacyjnym systemem zasilania dwutlenkiem węgla.
Ładowanie odbywa się na zasadzie włożenia do komory nabojowej kapsuły 12g CO2. Komora... więcej >>>
Desert Eagle na CO2 dysponuje energią 1,8J co powoduje, że jest najdalej strzelającym pistoletem GGB na świecie. Wyprodukowano go w zakładach KWC, CG użyczył praw do loga i z tego mariażu powstał... więcej >>>
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Arobron.pl zastrzega sobie prawo do błędów, w szczególności zdjęcia towarów mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistego wyglądu.
Wiatrówki karabinki oraz wiatrówki pistolety zgodnie z ustawą o broni i amunicji dostępne są bez pozwolenia. Zakupu mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.