Gaz pieprzowy Sabre Red (KR-DL-100) dla kobiet - brelok, damski, różowy w kwiaty, UV 16,2 ml Stream USA

Indeks: 12831
Cena detaliczna:
34,00 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA, RATY: 16,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Do kompletu

Opis produktuGaz pieprzowy SABRE Brelok damski KWIATY KR-DL-100Gaz pieprzowy Sabre Red Brelok KR-DL-100 - stworzony specjalnie dla kobiet, zamknięty w efektownym, różowym pojemniku w kwiaty. Gaz dodatkowo posiada kółko, dzięki czemu można przyczepić go do kluczy i mieć zawsze przy sobie, szczególnie w sytuacjach zagrażającym naszemu bezpieczeństwu.


Spray punktowy - strumień - ma większy zasięg, jest mniej podatny na warunki atmosferyczne, wymaga natomiast precyzyjniejszego celowania - należy trafić w twarz napastnika (najlepiej oczy).


UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.


37254946.jpgOparty jest na składniku OC - powszechnie znanym jako kapsaicyna, czyli substancja czynna gazu pieprzowego, która powoduje trudności z oddychaniem oraz łzawienie oczu napastnika. Gaz dodatkowo posiada innowacyjny skład ze znakującymi nanocząsteczkami, które uwidaczniają się w świetle UV. Dzięki temu twarz oraz odzież napastnika będzie pokryta substancją, a służby po schwytaniu sprawcy otrzymają wyraźny dowód przestępstwa.


Kobiety uwielbiają gaz pieprzowy Sabre z powodu jego kompaktowych rozmiarów, atrakcyjnego, różowego koloru i jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu, w porównaniu z tradycyjnymi produktami.Zdjęcie poglądowe wiązki gazu w strumieniu (Stream)


37254946_1.jpgJak działa gaz pieprzowy Sabre?


Komuś kto przyrządzał lub spożywał kiedyś ostrą potrawę zdarzyło się zapewne, przypadkiem, wetrzeć resztki soku z ostrej papryczki lub przyprawy w okolice oczu lub nosa. Efekt. Silne pieczenie oczu, łzawienie, swędzenie skóry, czasem podrażnione drogi oddechowe. Gaz pieprzowy działa na podobnej zasadzie, tyle że z tysiąckrotnie większą siłą.


Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.


Wbrew krążącej opinii, o sile gazu pieprzowego nie decyduje stężenie OC (Oleoresin Capsicum), które wskazuje ilość związków czerwonego pieprzu w gazie. Siłę gazu wskazuje stężenie MC (Major Capsaicinoids), czyli faktyczne stężenie substancji drażniących pochodzących z czerwonego pieprzu.Dane techniczne:

  • Wydajność (ilość strzałów): 20
  • Zasięg [w metrach]: 3
  • Pojemność [ml]: 16,2

Jak użyć gazu pieprzowego Sabre?

  • Aby użyć gazu Sabre należy chwycić pojemnik w pewny sposób (zaleca się chwycenie pojemnika całą dłonią), skierować dyszę w stronę twarzy napastnika, przesunąć dyszę w prawo, a następnie wcisnąć go i trzymać tak długo jak będzie to konieczne lub do momentu gdy gaz przestanie lecieć.
  • Ten gaz posiada dyszę typu Stream – czyli dyszę strumieniową. Po wciśnięciu spustu ze zbiornika wylatuje skoncentrowana wiązka gazu, która wraz z przebytą odległością nieznacznie zwiększa swoją objętość; podobnie jak woda wystrzelona z pistoletu wodnego. Taka dysza daje możliwość użycia gazu nawet pod silny wiatr bez obawy podrażnienia własnych oczu i dróg oddechowych. Dzięki temu taki gaz świetnie nadaje się do użytku w otwartej przestrzeni i w pomieszczeniach. Przy rozprowadzaniu takiego gazu zalecane jest wykonywanie ruchów dłonią trzymającą pojemnik, w celu zwiększenia prawdopodobieństwa trafienia w oczy napastnika. Skuteczny zasięg do 4 metrów.

UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przebijać, nie podgrzewać, nie wrzucać do ognia nawet po opróżnieniu. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 50°C. Każdy pojemnik posiada datę ważności (MM/RRRR). Trzymać z dala od dzieci!

SABRE RED:

  • Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy Sabre Red są wysoko oceniane przez użytkowników na całym świecie jako najskuteczniejsze i najsilniejsze narzędzie do obrony osobistej nie wymagające zezwolenia.
  • Codziennie profesjonaliści pracujący w służbach mundurowych jak i cywile potwierdzają ich wysoką jakość.
  • Gazy pieprzowe Sabre opierają się na składnikach naturalnych: czerwonym pieprzu i papryce, które nie wyrządzają trwałych i ciężkich obrażeń i skutków ubocznych, a są przy tym bardzo skuteczne.
  • Gazy te posiadają największą dopuszczalną moc.
  • Są w stanie poradzić sobie z napastnikiem będącym pod wpływem narkotyków, alkoholu czy z agresywnym zwierzęciem.

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć