O firmie
Firma
Aro Broń powstała w 2001 roku w Elblągu. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie w ciągu 6 lat staliśmy się jednym z największych sklepów internetowych w Polsce. Firma jest podmiotem koncesjonowanym B-079/2004, obracamy bronią i amunicją, prochem strzelniczym, materiałami wybuchowymi oraz wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.
Codziennie odwiedza nas kilkanaście tysięcy internautów, robiąc wirtualne zakupy. Tygodnik Newsweek opublikował listę kilkuset najlepszych sklepów internetowych. W konkursie oceniany był także sklep Arobron.pl i zajął III miejsce w swojej kategorii. Kolejne wyróżnienia opublikował tygodnik WPROST wraz z listą najlepszych sklepów internetowych w kategorii Militaria. W 2005 roku zajeliśmy III miejsce a w roku 2006 awansowaliśmy już na II.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę znanych marek: Falcon, Cometa Carabinas, Leapers, Blazer, Gun Bag

Koncepcja Firmy
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy przejrzystą i indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę. Dodatkowo macie Państwo możliwość zwrotu zamówionego towaru, jeśli nie spełni waszych oczekiwań. Wszystkie towary są objęte gwarancją od 6 do 24 miesięcy.
Firma Aro Broń zatrudnia wykwalifikowaną kadrę młodych ambitnych osób, które w każdej chwili służą doradztwem. Pragniemy aby nasza Firma w jak najszerszym stopniu spełniała wymagania naszych klientów. Dlatego prosimy o podzielenie się z nami Państwa uwagami, które posłużą nam do polepszenia naszych usług i pozwolą spełnić Wasze oczekiwania.

Zespół Aro Broń