Aro Broń - Najlepsze militaria i wiatrówki kleszcze
Szukaj:      
E-mail:   Hasło:       
Znajdujesz się w:  » Arobron.pl » Najlepsze wiatrówki z naszej oferty
Opineo dla Arobron.pl

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętomArobron.pl w Ceneo

Opinie o Arobron.pl na Opineo.pl

Opinie o Arobron.pl na Sklepy24.pl
Gwarancja ceny w Arobron.pl

Najlepsze wiatrówki z naszej oferty

Szanowni Klienci.
Rynek artykułów militarnych a w szczególności wiatrówek nieprzerwanie się powiększa. Produkowane są coraz to nowe modele wiatrówek a przez to wybór odpowiedniej wiatrówki staje się coraz trudniejszy. Niektóre nowości niestety nie są godne uwagi a wszelkie promocje i reklamy zachęcają do kupna.
Jako doświadczeni sprzedawcy postanowiliśmy przygotować listę naszym zdaniem najbardziej godnych polecenia wiatrówek.
Pragniemy zaznaczyć, że braliśmy pod uwagę tylko i wyłącznie jakość, celność i niezawodność potwierdzoną przez nasz serwis wiatrówek a nie marżę czy też ilość magazynową. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu wybór.

Przedział cenowy do 1000zł.Zaczniemy od wiatrówek pistoletów.


Crosman C11 4,46mm
Jedna z najtańszych wiatrówek na rynku. Bardzo popularna z racji ceny. Posiada dość trwałą konstrukcję i wystarczy dla mało wymagających strzelców.


Crosman 3576 ( rewolwer)
Tani, celny, trwały, z dlugą lufą. Czego można więcej oczekiwać od wiatrówki? Jeżeli nie przeszkadza nam kształt rewolweru to możemy mieć bardzo celną wiatrówkę.


Crosman 2240
Bardzo mocna wiatrówka w kalibrze 5,5mm. Z jednego naboju można oddać 40 mocnych strzałów a większy kaliber idealnie nadaje się do strzelania do przedmiotów. Przy zastosowaniu dobrego śrutu wiatrówka staje się bardzo celna przy strzelaniu tarczowym.


Wingun W3000
Popularna wiatrówka, replika modelu Heckler & Koch strzelająca kulkami stalowymi 4,46mm. Wykonana z dobrych materiałów. Przy odpowiedniej konserwacji będzie bardzo długo służyć.


Smith & Wesson M&P
Konstrukcja trwała i sprawdzona w innych modelach wiatrówek. Bardzo wierna replika, dobrze leżąca w dłoni.


Baikal Iz 53M
Wiatrówka sprężynowa posiadająca bardzo delikatny spust, dobrze wykonaną lufę oraz przyrządy celownicze. Jest to już bardzo celna wiatrówka do strzelania tarczowego.


H&K USP
Bardzo wierna replika, wykonana z dobrych materiałów. Nabój co2 oraz kulki znajdują się w jednym wspólnym magazynku, co poprawia realistyczne wrażenia ze strzelania.


Walther Cp99 Compact
Najlepsza wiatrówka z systemem Blow-Back. Mimo skomplikowanej konstrukcji jaką posiadają wiatrówki z ruchomym zamkiem Walther charakteryzuje się niezawodnością i trwałością czego nie można powiedzieć o wiatrówkach innych producentów. Wierna replika wykonana z bardzo dobrych materiałów.


Walther Cp99
Połączenie wiernej repliki z niebywale trwałą konstrukcją sprawiło, że jest to topowy model producenta Umarex-Walther. Wiatrówki Umarex posiadają najlepszą konstrukcję zaworów, dzięki czemu reklamacje nie występują w ogóle. CP99 posiada lufę gwintowaną dzięki czemu jest jedną z najcelniejszych w tym przedziale cenowym i gabarytowym.


Beretta 92FS
Kolejna idealna propozycja koncernu Umarex-Walther. Wykonana w całości z metalu, posiadająca długą lufą jak na pistolet, wykonana na licencji Beretty.


Colt Government 1911
Piękna, wierna replika, wykonana z wielką precyzją z myślą o bardzo wymagających.A teraz karabinki:

Hatsan 90
Na chwilę obecną jest to pierwsza bardzo solidna wiatrówka, oryginalny, turecki wyrób.
Od roku Hatsan wprowadził nową konstrukcję mechanizmu spustowego Quattro. Jest to mocna wiatrówka więc trzeba pogodzić się z odrzutem generowanym przez sprężynę i tłok.


Hatsan 55
Konstrukcja taka sama jak Hatsan 90, ale osadzona w drewnianej kolbie.


Crosman 1077
Lekka, poręczna, wielostrzałowa wiatrówka do strzelań rekreacyjnych. Zasilana nabojem co2 12g dzięki czemu nie posiada odrzutu. Idealnie nadaje się do strzelań na dystansie do 20-25m.


Slavia 631 De Lux
Idealna wiatrówka sprężynowa, polecana na wszelkich forach strzeleckich.
Nie należy do najmocniejszych, ale odwdzięcza się ograniczonym odrzutem, a po przeglądzie zerowym idealnie wytłumionym cyklem strzału. Nadaje się do strzelań na dystansie do 40m.
Bardzo dobrze wykonana lufa oraz zastosowanie dobrych materiałów sprawiają, że jest bardzo trwałą wiatrówką.


Baikal Izh MP-512
Rosyjska wiatrówka o małych gabarytach, podobnie jak Slavia 631 nie generuje dużego odrzutu, dzięki czemu bardzo przyjemnie się z niej strzela.


Slavia 634
Nowszy i mocniejszy model od Slavii 631. Poza zmianą kolby oraz energii kinetycznej wystrzeliwanego śrutu skrócono również lufę, dzięki czemu wiatrówka jest składniejsza, lepiej wyważona a przy tym nie traci w ogóle na celności.


Hatsan 135
Bardzo mocna i piękna wiatrówka w kolbie z drzewa orzechowego. Wiatrówka dla prawdziwych mężczyzn. Dosyć ciężka, ale bardzo mocna wiatrówka, która potrafi zaskoczyć odrzutem. Konstrukcja trwała i niezawodna ponieważ wytrzymuje pracę przy dużo większej energii kinetycznej wystrzeliwanego śrutu.


Weihrauch HW-50S
Jest to bezsprzecznie najlepsza wiatrówka w przedziale cenowym do 1000zł. Bardzo dobrze wykonana, wyważona wiatrówka. Chwalona na wszystkich forach strzeleckich. Charakteryzuje się bardzo wysoką kulturą strzału, rewelacyjnym mechanizmem spustowym typu Record.
Twój koszyk jest pusty

Najlepsze militaria i wiatrówki
Skype AROBROŃ arobron.pl   6797054
Napisz do nas arobron@arobron.pl arobron@arobron.pl
Luneta celownicza VORTEX OPTICS Strike Eagle 1-6x24 AR-BDC 30mm - W komplecie osłony okularu i obiektywu

Luneta celownicza VORTEX OPTICS Strike Eagle 1-6x24 AR-BDC 30mm - W komplecie osłony okularu i obiektywu
1499.00 PLN
1399.00 PLN
Sklep internetowy ARO BROŃ zobacz wszystkie promocje


Latarka ładowalna NEXTORCH PA5 - 660 lm, 360° regulacja wiązki światła, IPX4, akumulator 18650, port USB, GWARANCJA DOŻYWOTNIA

Latarka ładowalna NEXTORCH PA5 - 660 lm, 360° regulacja wiązki światła, IPX4, akumulator 18650, port USB, GWARANCJA DOŻYWOTNIA
259.00 PLN
Sklep internetowy ARO BROŃ zobacz wszystkie nowości
Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Zielone pomarańczowe01. Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Zielone pomarańczowe

Pistolet wiatrówka WinGun W3000 Full Metal02. Pistolet wiatrówka WinGun W3000 Full Metal

Walizka na broń na dwie jednostki 1640 duża 131/33/14,503. Walizka na broń na dwie jednostki 1640 duża 131/33/14,5

Latarka czołowa ładowalna LEDLENSER H7R.2 z ładowarką 7 LAT GWARANCJI04. Latarka czołowa ładowalna LEDLENSER H7R.2 z ładowarką 7 LAT GWARANCJI

Wiatrówka HATSAN 90 Generacja II STG SAS Quattro kal. 4,5mm Gen-2 NOWOŚĆ05. Wiatrówka HATSAN 90 Generacja II STG SAS Quattro kal. 4,5mm Gen-2 NOWOŚĆ

Kajdanki duże szczękowe KEL-MET - stal nierdzewna, norma PN-EN 10088-1, szerokość 49-80mm06. Kajdanki duże szczękowe KEL-MET - stal nierdzewna, norma PN-EN 10088-1, szerokość 49-80mm

GARRETT Ace 400i 11" DD wykrywacz metali - NOWOŚĆ! Następca Euro Ace 35007. GARRETT Ace 400i 11" DD wykrywacz metali - NOWOŚĆ! Następca Euro Ace 350

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess Human - dla ludzi: myśliwych, turystów, survivalowców08. Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy TickLess Human - dla ludzi: myśliwych, turystów, survivalowców

Środek na kleszcze MUGGA DEET 9,5% 75ml SPRAY - na owady, komary, meszki - dla dzieci od 2 lat i dorosłych09. Środek na kleszcze MUGGA DEET 9,5% 75ml SPRAY - na owady, komary, meszki - dla dzieci od 2 lat i dorosłych

Rewolwer czarnoprochowy Pietta 1858 Remington New Army kal .44 (RGA44)10. Rewolwer czarnoprochowy Pietta 1858 Remington New Army kal .44 (RGA44)

Paralizator latarka Sabre G-S 1000SF - moc 1 000 000 V, wbudowany akumulator11. Paralizator latarka Sabre G-S 1000SF - moc 1 000 000 V, wbudowany akumulator


Zakupy w ARO BROŃ ARO BROŃ na allegro ARO BROŃ na facebook  

 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved | Copyright © 2001-2018 Arobron.pl | 82-300 Elbląg ul. Związku Jaszczurczego 12B

Wiatrówki, paralizatory, broń czarnoprochowa, broń hukowa oraz amunicja 6mm zgodnie z ustawą o broni i amunicji dostępne są bez pozwolenia. Zakupu mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.