Gaz pieprzowy MACE Ręczny miotacz gazu z latarką stroboskopową - w komplecie wkład z gazem pieprzowym i wkład treningowy

Indeks: 13306
Cena detaliczna:
299,00 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA: 14,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu

Ręczny miotacz gazu MACE - bardzo skuteczny gaz obronny w formie pistoletu renomowanej firmy Mace. Do cech wyróżniających go należy duża prędkość wystrzelonej mieszanki, która jest  niewrażliwa na wiatr. Dodatkowo miotacz wyposażony jest w latarkę ledową oraz odstraszający napastnika tryb stroboskopowy. Wkład z gazem pieprzowym o stężeniu 10% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) gwarantuje szybkie, skuteczne i długotrwałe oddziaływanie na napastnika. Gazy Mace używane są przez amerykańską policję. Dodatkowo gaz posiada nanocząteczki znakujące napastnika i widoczne w świetle UV.

W komplecie z ręcznym miotaczem jest zasobnik z gazem drażniącym OC oraz zasobnik z wodą, a także akumulator do latarki.

 

Cechy produktu:

 • Stężeniu 10% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum).
 • Substancja ta pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków odurzających. 
 • Dzięki dużej zawartości OC działa natychmiastowo i długotrwale.
 • Żelowa wiązka substancji drażniącej jest mało podatna na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz), dzięki czemu zyskujemy większą celność i ograniczamy do minimum ryzyko porażenia siebie lub osób trzecich. Co istotne żel jest bardziej lepki, przez co lepiej przywiera do skóry napastnika.
 • Dodatkowo mieszanka gazów Mace Magnum zawiera barwnik UV, który pozwoli na łatwiejszą identyfikację napastnika w razie jego ujęcia przez organy ścigania.
 • W komplecie z ręcznym miotaczem jest zasobnik z gazem drażniącym OC oraz zasobnik z wodą, a także akumulator do latarki..

 

Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.

 

Dane techniczne:

 • Kolor: czarny
 • Wymiary: 165 x 114 x 40 mm
 • Waga: 372 g
 • Zasięg: 5 m
 • Ilość strzałów: 7
 • Substancja aktywna: 10% OC
 • Producent: Mace, USA

 

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć