FOBUS GL2ND R została wykonana z myślą o montażu na nowej platformie mocowania Rail Quick Lock. Jest to najnowsze, nowoczesne rozwiązanie Fobus. Kaburę wsuwa się od góry i zatrzaskuje się na płetwie Rail. Nowy system pozwala na szybką zmianę kabur/ładownic lub uchwytów (np. DSS3) na płetwie Rail - bez konieczmości zdejmowania płetwy z ubrania.

Dzięki specjalnemu zatrzaskowi z blokadą w bardzo prosty sposób, możemy przenieść kaburę z płetwy na mocowanie do pasa czy panel udowy.


Mocowanie do kabury nie znajduje się w komplecie i należy je dobrać oddzielnie.

Model ten przeznaczony jest do pistoletów Glock 17, 19, 22, 23, 45. Wykonany ze specjalnego tworzywa, zaprojektowany, nie może być skopiowany w skórze, czy w jakimkolwiek innym materiale. Wygodny i trwały podczas codziennego użytku. Po zastosowaniu odpowiedniego montażu kabura może być noszona przy pasie, na udzie czy szelkach.

 

Pasuje do modeli:

  • Glock 17
  • Glock 19
  • Glock 22
  • Glock 23
  • Glock 45

 

Fobus wprowadził na rynek nowa serię kabur "FOBUS Evolution 2 Series Holsters". Seria E2 jest kolejnym stopniem w rozwoju produkcji kabur tej firmy. E2 Series wykonana jest z jednego kawałka plastiku co sprawia, że jest lżejsza. Zawiera pasek metalu wzmacniający nity mocujące kaburę do płetwy co znacznie poprawia jej wytrzymałość i stabilność oraz niezawodność. Dzięki zastosowaniu śruby regulacyjnej każdy z użytkowników może indywidualnie dostosować kaburę do własnych potrzeb (regulacja umożliwiająca sztywne lub miękki wyciąganie broni).

Kabury Fobus'a używane są przez siły specjalne, wojsko, policję i inne formacje uzbrojone.