Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Gazowe na CO2

Pistolety gazowe na CO2 - bez zezwolenia

Pistolety gazowe na CO2 to wygodne i bezpieczne wiatrówki pistoletowe służące do użytku sportowego i rekreacyjnego. Jest to rodzaj broni pneumatycznej, która wykorzystuje do napędu nabój CO2 w postaci czystego gazu. Takie pistolety są zazwyczaj lżejsze niż tradycyjne i zazwyczaj są mniejsze niż 1,5 kg. W sklepach można je spotkać jako broń rekreacyjna i dostępna w różnych modelach i wariantach. Pistolety gazowe na CO2 są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają "pompowania".

Pistolety na CO2 - szeroki wybór online

Są one także bardzo bezpieczne - nie wymagają żadnego dodatkowego paliwa ani materiałów łatwopalnych. Co więcej, są one wyposażone w bezpiecznik, który powstrzymuje przed przypadkowym wystrzałem. Takie produkty są bardzo łatwe w czyszczeniu i konserwacji, a ich koszty eksploatacji są niskie. Charakteryzuje je dobre wyważenie, co zapewnia im wysoką precyzję strzału.

Jakimi parametrami kierować się przy zakupie pistoletów gazowych na CO2? Przed zakupem danego modelu warto jest zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii:

- Moc - zapewnia ją dany pistolet gazowy. Pistolety gazowe na CO2 są dostępne w różnych klasach mocy, pozwalających na wystrzelenie pocisku z prędkością od 0,5 do 1,5 joula.
- Tryb pracy - najlepsze są produkty, które są dostępne w różnych trybach pracy, takich jak pojedynczy lub automatyczny.
- Bezpieczeństwo - pistolet musi być wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia, które zapobiegają przypadkowemu wystrzałowi.
- Wytrzymałość - wybrany pistolet musi być wykonany z trwałych materiałów, takich jak stal, aluminium lub tworzywo sztuczne, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne.
- Wygląd - jest to kwestia zupełnie subiektywna i w pełni zależy od osobistych preferencji.Pokazano 1-36 z 187 pozycji
Pokazano 1-36 z 187 pozycji
  • -70,00 zł
  • Promocja
Wiatrówka - Pistolet SMITH&WESSON M&P 45 kal.4,5-Smith & Wesson
Smith & Wesson

Wiatrówka - Pistolet SMITH&WESSON M&P 45 kal.4,5

Cena podstawowa 669,00 zł Cena 599,00 zł
WinGun

Pistolet wiatrówka 15XT ABS kal. 4.5mm

Cena 159,00 zł
GAMO

Pistolet wiatrówka Gamo P25 4,5mm

Cena 549,00 zł
  • Wyprzedaż!
Wiatrówka pistolet CZ75 P07 Duty Blow Back 4,5 mm-CZ
Crosman

Wiatrówka pistolet Crosman TT 4,5 mm

Cena 399,00 zł
Walther

Pistolet wiatrówka WALTHER PPK/S 5.8315

Cena 459,00 zł
Walther

Pistolet wiatrówka WALTHER CP99 Compact

Cena 549,00 zł
Pokazano 1-36 z 187 pozycji

Pistolety zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddawania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, która następnie napędza śrut. Wiatrówki te dają możliwość półautomatycznego oddawania strzałów w trybie Double Action czyli bez konieczności napinania pomiędzy strzałami.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć