Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Paralizatory dotykowe

Paralizatory dotykowe bez zezwolenia

Paralizatory dotykowe to urządzenia do samoobrony, które pozwalają na chwilowe obezwładnienie napastnika poprzez wywołanie bólu i dezorientacji poprzez bezpośredni kontakt paralizatora z jego ciałem. Paralizatory dotykowe są zwykle małych rozmiarów i łatwe do przenoszenia, co czyni je poręcznymi akcesoriami do obrony EDC.

Paralizatory dotykowe działają poprzez wysyłanie impulsów elektrycznych o niskiej mocy do ciała napastnika. Impulsy te powodują krótkotrwałe paraliżujące skurcze mięśni, co powoduje chwilową dezorientację i ból u napastnika. Efekt ten trwa zazwyczaj kilka minut i pozwala na szybkie i skuteczne obezwładnienie napastnika bez ryzyka trwałych obrażeń. W tej kategorii kupisz paralizator dotykowy nie wymagający zezwolenia.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Taser

Paralizator TASER STRIKELIGHT 2 black

Cena 1 069,01 zł
-

Paralizator POWER 200

Cena 179,00 zł
  • Promocja
Paralizator POWER MAX 500 000V-ESP
ESP

Paralizator POWER MAX 500 000V

Cena 219,00 zł
  • Promocja
Paralizator SCORPY MAX z miotaczem gazu pieprzowego--
Paralyseur

Paralizator latarka PARALYSEUR X8 10mln V

Cena 148,00 zł
  • Promocja
Paralizator latarka RUGER 5000SF 5 000 000 V + kabura-SABRE RED
Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Paralizatory dotykowe bez zezwolenia - sklep online

W kategorii "paralizatory dotykowe" oferujemy naszym klientom szeroki wybór urządzeń do samoobrony, które pozwalają na szybkie i skuteczne obezwładnienie napastnika. Paralizatory dotykowe to urządzenia, które pozwalają na wywołanie chwilowej dezorientacji i bólu u napastnika poprzez bezpośredni kontakt z jego ciałem.

W naszej ofercie znajdują się paralizatory dotykowe w różnych kolorach, modelach i o różnych poziomach mocy, aby sprostać potrzebom różnych klientów. Oferujemy produkty renomowanych producentów, którzy są znani z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów.

Kup paralizator dotykowy w dobrej cenie

Paralizatory dotykowe to skuteczne narzędzia samoobrony, które są łatwe w użyciu i pozwalają na szybkie i bezpieczne obezwładnienie napastnika. Dzięki swojej małej wadze i wielkości, paralizatory dotykowe są łatwe do przenoszenia i mogą być noszone w kieszeni lub torebce.

W naszym sklepie oferujemy również tasery, czyli paralizatory strzelające na odległość oraz akcesoria do paralizatorów, takie jak etui, ładowarki i baterie, które pozwalają na dłuższe i bardziej efektywne użytkowanie urządzenia.

Paralizatory kontaktowe do samoobrony

Wszystkie oferowane przez nas paralizatory dotykowe są legalne i zgodne z polskim prawem, a nasza firma jest zobowiązana do przestrzegania przepisów dotyczących obrotu bronią oraz obrony osobistej.

Zapewniamy naszym klientom fachową pomoc oraz doradztwo w doborze odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. Nasz sklep Aro Broń to miejsce, gdzie każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i wysoką jakość oferowanych produktów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć