Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

STRZELECTWO

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa rekreacyjnego - bez zezwolenia

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem nie wymagającym zezwolenia. W tej kategorii znajdziesz: wiatrówki karabinki, wiatrówki pistoletowe, śruty, kulki, kapsuły z CO2, Akcesoria do wiatrówek, łuki bloczkowe i tradycyjne, proce oraz dmuchawki - i szeroki wybór replik ASG.

Strzelectwo - pistolety, łuki, ASG, akcesoria

Kategoria Strzelectwo w sklepie militarnym Aro Broń to prawdziwy raj dla miłośników sportów strzeleckich, wiatrówek, i aktywności związanych z brońią. Oferujemy szeroki asortyment produktów, które zadowolą zarówno początkujących strzelców, jak i doświadczonych entuzjastów. Poniżej przedstawiam opis dostępnych podkategorii w tej kategorii:

Wiatrówki Karabinki: Nasza oferta wiatrówek karabinków to zbiór najwyższej jakości produktów, które charakteryzują się precyzją i trwałością. W ofercie znajdziesz różne modele, począwszy od wiatrówek dla początkujących, aż po zaawansowane karabinki dla wymagających strzelców.

Wiatrówki Pistolety: Dla miłośników strzelania z pistoletów mamy szeroki wybór wiatrówek pistoletów. Nasze pistolety są dostępne w różnych kalibrach i stylach, zapewniając wielką różnorodność dla klientów o różnych preferencjach.

Śruty, Kule, naboje CO2: W tej kategorii znajdziesz różnorodne rodzaje śrutów, kul oraz akcesoriów związanych z CO2, które są niezbędne do utrzymania Twojej broni w doskonałym stanie. Oferujemy także akcesoria do ładowania śrutu oraz kul.

Akcesoria strzeleckie: Nasze akcesoria do strzelectwa to nie tylko produkty ułatwiające konserwację broni, ale także akcesoria zapewniające wygodę i bezpieczeństwo podczas strzelania. W tej kategorii znajdziesz np. lunety, tarcze strzelnicze, futerały na broń i wiele innych przydatnych produktów.

Łuki: Dla miłośników tradycyjnego strzelania łukiem mamy bogaty wybór łuków różnych rodzajów, w tym łuków bloczkowych i refleksyjnych. Oferujemy także akcesoria związane z łucznictwem, takie jak strzały, kusze i celowniki.

Proce, Dmuchawki: W tej kategorii znajdziesz narzędzia przydatne zarówno w strzelectwie, jak i w innych dziedzinach, takie jak proce i dmuchawki. To doskonałe produkty do celów rekreacyjnych i użytku domowego.

Air Soft Gun: Dla fanów airsoftu mamy w ofercie różnorodne repliki broni palnej, które pozwalają na realizację emocjonujących scenariuszy strzelania. Oferujemy zarówno repliki wiatrówek, jak i pistoletów.

Pokazano 1-36 z 2200 pozycji
Pokazano 1-36 z 2200 pozycji
Barnett

Proca Barnett Cobra profesjonalna

Cena 135,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 319,00 zł
Napier

Stopery do uszu Napier (6006)

Cena 9,00 zł
Barnett

Proca Barnett Black Widow

Cena 89,00 zł
Barnett

Proca Barnett Strike 9

Cena 79,00 zł
Pokazano 1-36 z 2200 pozycji

Wiatrówki sprężynowe, zasilane CO2, klasycznie łamane i z dolnym naciągiem - Hatsan, Weihrauch, Watlher, Beretta, Air Arms, Umarex, Hammerli, Crosman. To tylko część popularnych producentów wiatrówek.

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa

W tej kategorii znajdą Państwo głównie wiatrówki sprężynowe oraz zasilane dwutlenkiem węgla. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstepnie sprężone powietrze.
        Wiatrówki sprężynowe - za oddanie strzału odpowiedzialna jest sprężyna, która podczas strzału porusza uszczelniony tłok w cylindrze, generując ciśnienie w komorze sprężania, które następnie wypycha śrut z lufy. Z takich wiatrówek nie można strzelać bez włożonego śrutu - tzw. na sucho.
        Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii. 

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć