Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

STRZELECTWO

...

Pokazano 1-36 z 1973 pozycji
Pokazano 1-36 z 1973 pozycji
Barnett

Proca Barnett Cobra profesjonalna

Cena 135,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 319,00 zł
HATSAN

Uszczelka do lufy Hatsan MOD 50 -90

Cena 15,01 zł
Napier

Stopery do uszu Napier (6006)

Cena 9,00 zł
  • Promocja
Wiatrówka Browning M-Blade...
Barnett

Proca Barnett Strike 9

Cena 63,00 zł
Barnett

Proca Barnett Black Widow

Cena 79,99 zł
Pokazano 1-36 z 1973 pozycji
Wiatrówki sprężynowe, zasilane CO2, klasycznie łamane i z dolnym naciągiem - Hatsan, Weihrauch, Watlher, Beretta, Air Arms, Umarex, Hammerli, Crosman. To tylko część popularnych producentów wiatrówek.


W tej kategorii znajdą Państwo głównie wiatrówki sprężynowe oraz zasilane dwutlenkiem węgla. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstepnie sprężone powietrze.
        Wiatrówki sprężynowe - za oddanie strzału odpowiedzialna jest sprężyna, która podczas strzału porusza uszczelniony tłok w cylindrze, generując ciśnienie w komorze sprężania, które następnie wypycha śrut z lufy. Z takich wiatrówek nie można strzelać bez włożonego śrutu - tzw. na sucho.
        Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii. 

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć