Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

STRZELECTWO

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa rekreacyjnego - bez zezwolenia

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem nie wymagającym zezwolenia. W tej kategorii znajdziesz: wiatrówki karabinki, wiatrówki pistoletowe, śruty, kulki, kapsuły z CO2, Akcesoria do wiatrówek, łuki bloczkowe i tradycyjneproce oraz dmuchawki - i szeroki wybór replik ASG.

Pokazano 1-36 z 2045 pozycji
Pokazano 1-36 z 2045 pozycji
Barnett

Proca Barnett Cobra profesjonalna

Cena 135,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 319,00 zł
Napier

Stopery do uszu Napier (6006)

Cena 9,00 zł
Barnett

Proca Barnett Strike 9

Cena 63,00 zł
Barnett

Proca Barnett Black Widow

Cena 79,99 zł
  • Promocja
Ochronniki słuchu PELTOR...
Pokazano 1-36 z 2045 pozycji

Wiatrówki sprężynowe, zasilane CO2, klasycznie łamane i z dolnym naciągiem - Hatsan, Weihrauch, Watlher, Beretta, Air Arms, Umarex, Hammerli, Crosman. To tylko część popularnych producentów wiatrówek.

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa

W tej kategorii znajdą Państwo głównie wiatrówki sprężynowe oraz zasilane dwutlenkiem węgla. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstepnie sprężone powietrze.
        Wiatrówki sprężynowe - za oddanie strzału odpowiedzialna jest sprężyna, która podczas strzału porusza uszczelniony tłok w cylindrze, generując ciśnienie w komorze sprężania, które następnie wypycha śrut z lufy. Z takich wiatrówek nie można strzelać bez włożonego śrutu - tzw. na sucho.
        Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii. 

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć