Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

STRZELECTWO

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa rekreacyjnego - bez zezwolenia

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem nie wymagającym zezwolenia. W tej kategorii znajdziesz: wiatrówki karabinki, wiatrówki pistoletowe, śruty, kulki, kapsuły z CO2, Akcesoria do wiatrówek, łuki bloczkowe i tradycyjne, proce oraz dmuchawki - i szeroki wybór replik ASG.

Strzelectwo - pistolety, łuki, ASG, akcesoria

Kategoria Strzelectwo w sklepie militarnym Aro Broń to prawdziwy raj dla miłośników sportów strzeleckich, wiatrówek, i aktywności związanych z brońią. Oferujemy szeroki asortyment produktów, które zadowolą zarówno początkujących strzelców, jak i doświadczonych entuzjastów. Poniżej przedstawiam opis dostępnych podkategorii w tej kategorii:

Wiatrówki Karabinki: Nasza oferta wiatrówek karabinków to zbiór najwyższej jakości produktów, które charakteryzują się precyzją i trwałością. W ofercie znajdziesz różne modele, począwszy od wiatrówek dla początkujących, aż po zaawansowane karabinki dla wymagających strzelców.

Wiatrówki Pistolety: Dla miłośników strzelania z pistoletów mamy szeroki wybór wiatrówek pistoletów. Nasze pistolety są dostępne w różnych kalibrach i stylach, zapewniając wielką różnorodność dla klientów o różnych preferencjach.

Śruty, Kule, naboje CO2: W tej kategorii znajdziesz różnorodne rodzaje śrutów, kul oraz akcesoriów związanych z CO2, które są niezbędne do utrzymania Twojej broni w doskonałym stanie. Oferujemy także akcesoria do ładowania śrutu oraz kul.

Akcesoria strzeleckie: Nasze akcesoria do strzelectwa to nie tylko produkty ułatwiające konserwację broni, ale także akcesoria zapewniające wygodę i bezpieczeństwo podczas strzelania. W tej kategorii znajdziesz np. lunety, tarcze strzelnicze, futerały na broń i wiele innych przydatnych produktów.

Łuki: Dla miłośników tradycyjnego strzelania łukiem mamy bogaty wybór łuków różnych rodzajów, w tym łuków bloczkowych i refleksyjnych. Oferujemy także akcesoria związane z łucznictwem, takie jak strzały, kusze i celowniki.

Proce, Dmuchawki: W tej kategorii znajdziesz narzędzia przydatne zarówno w strzelectwie, jak i w innych dziedzinach, takie jak proce i dmuchawki. To doskonałe produkty do celów rekreacyjnych i użytku domowego.

Air Soft Gun: Dla fanów airsoftu mamy w ofercie różnorodne repliki broni palnej, które pozwalają na realizację emocjonujących scenariuszy strzelania. Oferujemy zarówno repliki wiatrówek, jak i pistoletów.

Pokazano 1-36 z 2330 pozycji
Pokazano 1-36 z 2330 pozycji
  • Promocja
Proca Barnett Cobra profesjonalna-Barnett
Barnett

Proca Barnett Cobra profesjonalna

Cena 149,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 319,00 zł
G&G

Kulki ASG G&G 0,25g 1kg pack BB

Cena 53,98 zł
  • Promocja
Stopery do uszu Napier (6006)-Napier
Napier

Stopery do uszu Napier (6006)

Cena 12,90 zł
  • Promocja
Wiatrówka HATSAN AIRTACT PD 4,5 mm - polimerowa kolba, chwyt pistoletowy-HATSAN
  • Promocja
Wiatrówka HATSAN AIRTACT PD 5,5 mm - polimerowa kolba, chwyt pistoletowy-HATSAN
Barnett

Proca Barnett Black Widow

Cena 89,00 zł
Barnett

Proca Barnett Strike 9

Cena 79,00 zł
  • Promocja
Ochronniki słuchu pasywne RealHunter PASSIVE BLACK - czarne-RealHunter
  • -184,44 zł
  • Promocja
Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Różowe zielone-Peltor
Peltor

Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Różowe zielone

Cena podstawowa 999,50 zł Cena 815,06 zł
  • Promocja
Ochronniki słuchu pasywne RealHunter PASSIVE OLIVE - oliwkowe-RealHunter
  • -24,99 zł
  • Promocja
Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Zielone pomarańczowe-Peltor
Peltor

Ochronniki słuchu aktywne 3M Peltor SportTac Zielone pomarańczowe

Cena podstawowa 842,00 zł Cena 817,00 zł
Pokazano 1-36 z 2330 pozycji

Wiatrówki sprężynowe, zasilane CO2, klasycznie łamane i z dolnym naciągiem - Hatsan, Weihrauch, Watlher, Beretta, Air Arms, Umarex, Hammerli, Crosman. To tylko część popularnych producentów wiatrówek.

Wszystko dla pasjonatów strzelectwa

W tej kategorii znajdą Państwo głównie wiatrówki sprężynowe oraz zasilane dwutlenkiem węgla. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstepnie sprężone powietrze.
        Wiatrówki sprężynowe - za oddanie strzału odpowiedzialna jest sprężyna, która podczas strzału porusza uszczelniony tłok w cylindrze, generując ciśnienie w komorze sprężania, które następnie wypycha śrut z lufy. Z takich wiatrówek nie można strzelać bez włożonego śrutu - tzw. na sucho.
        Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii. 

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć