Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

STRZELECTWO

Pokazano 1-36 z 1801 pozycji
Pokazano 1-36 z 1801 pozycji
Barnett

Proca Barnett Cobra profesjonalna

Cena 125,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 279,00 zł
Poe Lang

Łuk bloczkowy Cobra Protex 40lbs czarny

Cena 419,00 zł
Crosman

Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn

Cena 249,00 zł
-

Łuk klasyczny Chameleon czarny

Cena 119,00 zł
  • Promocja
Łuk klasyczny ROBIN HOOD...
Crosman

Łuk sportowy Crosman Sentinel (ABY215)

Cena 200,00 zł
  • Promocja
Strzała z włókna szklanego...
Poelang Łuki

Strzała drewniana do łuku ostra 29"

Cena 9,00 zł
  • Promocja
Spust do łuku z regulacją...
Poelang Łuki

Spust do łuku z regulacją twardości

Cena 79,00 zł
-

Podstawka pod strzałę

Cena 7,00 zł
Pokazano 1-36 z 1801 pozycji
Wiatrówki sprężynowe, zasilane CO2, klasycznie łamane i z dolnym naciągiem - Slavia, Hatsan, Weihrauch, Air Arms, Umarex, BSA, Hammerli, Twinmaster, Crosman.


W tej kategorii znajdą Państwo głównie wiatrówki sprężynowe oraz zasilane dwutlenkiem węgla. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstepnie sprężone powietrze.
        Wiatrówki sprężynowe - za oddanie strzału odpowiedzialna jest sprężyna, która podczas strzału porusza uszczelniony tłok w cylindrze, generując ciśnienie w komorze sprężania, które następnie wypycha śrut z lufy. Z takich wiatrówek nie można strzelać bez włożonego śrutu - tzw. na sucho.
        Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii. 

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć