Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Śrut okrągły BB

Okrągły śrut BB to rodzaj śrutu ołowianego lub stalowego o kulistym kształcie, który jest szczególnie popularny jako amunicja do wiatrówek. Charakteryzuje się on symetrycznym kształtem i porusza się prosto podczas lotu. Jest to najbardziej typowy kształt śrutu i jest często używany w wielu rodzajach broni pneumatycznej, w tym w wiatrówkach, pistoletach i karabinach pneumatycznych.

Okrągły śrut BB do wiatrówek

Okrągły śrut BB jest uważany za jeden z najdokładniejszych kształtów śrutu do wiatrówek karabinków i wiatrówek pistoletowych, ponieważ jego symetryczny kształt sprawia, że porusza się on równomiernie i regularnie podczas lotu. Jest również uważany za jeden z najmniej hałaśliwych rodzajów śrutu, ponieważ nie rotuje podczas lotu w takim stopniu, jak inne kształty. Stalowy, okrągły śrut potrafi jednak rykoszetować, dlatego zawsze pamiętaj o używaniu okularów ochronnych podczas strzelania z wiatrówki!

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji
  • Nowość
ŚRUT CROSMAN WADCUTTER T...
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć