Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

PARALIZATORY

Paralizatory - dotykowe, strzelające i w latarkach

Jeśli szukasz paralizatora do obrony osobistej, w sklepie Aro Broń znajdziesz szeroki wybór paralizatorów dotykowychparalizatorów strzelających oraz akcesoriów i baterii do paralizatorów. Posiadamy w ofercie paralizatory nie wymagające zezwolenia, ale zawsze zachęcamy do rozważnych zakupów i odpowiedzialnego użytkowania paralizatora. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jaki paralizator wybrać i który rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoim wypadku - zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu.

Pokazano 1-36 z 59 pozycji
Pokazano 1-36 z 59 pozycji
-

Paralizator POWER 200

Cena 179,00 zł
  • Promocja
Bateria do paralizatora Taser X26 i X26C seria XDPM-Taser
  • Promocja
Paralizator SCORPY MAX z miotaczem gazu pieprzowego--
  • Promocja
Wymienny kartridż do Tasera X26C i X26P-Taser
  • Promocja
Bateria Alkaliczna DURACELL 9V 6LR61-Duracell
Duracell

Bateria Alkaliczna DURACELL 9V 6LR61

Cena 14,00 zł
Taser

Paralizator TASER STRIKELIGHT 2 black

Cena 1 069,01 zł
  • Promocja
Paralizator POWER MAX 500 000V-ESP
ESP

Paralizator POWER MAX 500 000V

Cena 219,00 zł
Taser

Kartridź Taser C2 4 sztuki

Cena 799,00 zł
Taser

Bateria do paralizatora Taser C2

Cena 389,00 zł
  • Promocja
Kartridż do paralizatora Taser Pulse, Taser C2-AXON
Paralyseur

Paralizator latarka PARALYSEUR X8 10mln V

Cena 148,00 zł
Pokazano 1-36 z 59 pozycji

Paralizatory bez zezwolenia - sklep online

Paralizatory strzelające na odległość, dotykowe oraz rażące gazem pieprzowym to urządzenia, które wytwarzają impuls elektryczny o bardzo wysokim napięciu. Powodują wstrząs i chwilowy paraliż przeciwnika w zależności od czasu rażenia.
Paralizatory strzelające Taser X26, C2 oraz Phazzer Dragon i Enforcer posiadają kartridż zasilany sprężonym azotem wystrzeliwujący dwie sondy, które po wbiciu się w ciało napastnika przesyłają impuls elektryczny.
Paralizatory dotykowe posiadają dwie elektrody, pomiędzy którymi wytwarzana jest wiązka elektryczna. Paralizatorem dotykowym należy razić napastnika w takie części ciała jak szyja oraz pachwiny.

Kupisz u nas paralizatory dotykowe, tzw. kontaktowe

Paralizatory kontaktowe (dotykowe) działają na zasadzie elektrostymulacji mięśni, poprzez wykorzystanie impulsów elektrycznych o wysokim napięciu i niskim natężeniu. Impulsy te przesyłane są przez elektrody, które znajdują się na końcu prądownicy i po dotknięciu ciała celu, powodują skurcz mięśni. Skurcz mięśni jest powodowany przez przepływ impulsów elektrycznych przez neuron, którego skutkiem jest zablokowanie przepływu impulsów motorycznych.

Paralizator kontaktowy jest uważany za bezpieczniejszy niż paralizator strzelający, ponieważ pozwala na precyzyjniejsze działanie i mniejsze ryzyko dodatkowych, niepożądanych obrażeń. Jednak, należy pamiętać, że paralizatory kontaktowe wymagają bezpośredniego kontaktu z celem, co może stanowić ryzyko dla użytkownika.

Posiadamy też w ofercie paralizatory strzelające elektrodami na odległość

Paralizatory strzelające i dotykowe to dwa różne rodzaje broni elektrycznej, które różnią się sposobem działania i zastosowaniem.

Paralizator strzelający działa poprzez wysłanie impulsów elektrycznych na odległość - poprzez wystrzelone w cel elektrody, co pozwala na oddalenie się od napastnika i zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Służy głównie do kontrolowania tłumów, aresztowanie przestępców lub do ochrony własnej.

Oba rodzaje paralizatorów działają na zasadzie elektrostymulacji mięśni, poprzez wykorzystanie impulsów elektrycznych, jednak paralizator dotykowy wymaga bezpośredniego kontaktu z celem, natomiast paralizator strzelający wysyła impulsy na odległość.

Jaki zatem paralizator wybrać?

Wybór odpowiedniego paralizatora zależy od potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego użytkownika.

Paralizator dotykowy jest uważany za bezpieczniejszy niż paralizator strzelający, jednak, paralizator strzelający pozwala na oddalenie się od napastnika, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.

Ważne jest również, aby upewnić się, że paralizator jaki sobie upatrzyliśmy jest łatwy w obsłudze i że posiada odpowiednią moc, aby skutecznie powstrzymać napastnika. Zalecane jest również przeprowadzenie treningu z paralizatorem, aby upewnić się, że jest się w stanie go skutecznie użyć w sytuacji awaryjnej.

Warto również zwrócić uwagę na swoje potrzeby i sytuacje w których możemy się znaleźć. Jeśli zamieszkujesz strefę o większym ryzyku napaści, a nasza sytuacja pozwala na szybkie ucieczki, to paralizator strzelający będzie odpowiedniejszy. Natomiast jeśli nie jesteś osobą dynamiczną, potrafiącą się szybko przemieszczać i posiadającą chociażby podstawowe doświadczenie w strzelaniu do celu - to lepszym wyborem będzie paralizator dotykowy.

Od 24 września 2012r. możemy wysyłać broń hukową, amunicję 6mm oraz paralizatory. Skorzystaj z tej okazji!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć