Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

ŁUKI

Łuki - jedna z najstarszych broni dalekiego zasięgu, jakie wymyślił człowiek. Kojarzy się z bohaterami literatury i kina. Właśnie łukiem posługiwali się Robin Hood, Legolas oraz coraz bardziej ostatnio popularny Hawkeye.

Zaopatrując się w naszym sklepie, możesz zdobyć akcesoria potrzebne, aby dołączyć do tego elitarnego grona.

Łuki - klasyczne i bloczkowe

Najstarsze łuki były stosunkowo proste. Z biegiem lat łuk ewoluował - Współczesne łęczyska wykonywane są z tworzyw sztucznych lub klejonego drewna. Cięciwy natomiast to mocne sploty tworzyw sztucznych. Dzięki temu współcześni łucznicy nie muszą mierzyć się z problemami, jakie codziennie stawały przed ich poprzednikami. Dzisiejsze łuki nie opierają się wyłącznie na elastyczności łęczyska i linki - tak jak łuki bloczkowe, które wykorzystują prawa fizyki. Jeśli jednak jesteś tradycjonalistą lub chcesz po prostu nauczyć dzieci strzelania z łuku - sprawdź koniecznie kategorię łuki klasyczne.

Akcesoria dodatkowe dla łuczników

W naszym sklepie oferujemy naturalnie nie tylko same łuki. Posiadamy również szeroki wybór akcesoriów do łucznictwa. W sklepie Aro Broń można zakupić również strzały do łuku. Niektóre z nich są stricte sportowe i służą do ćwiczenia celności. Inne już wyposażono w groty dedykowane myśliwym. Proponujemy także maty, stojaki i tarcze, które zdecydowanie umilą wasze nowe hobby - łucznictwo.

Pokazano 1-36 z 118 pozycji
Pokazano 1-36 z 118 pozycji
Poe Lang

Łuk klasyczny Chameleon czarny

Cena 119,00 zł
Crosman

Łuk sportowy Crosman Sentinel (ABY215)

Cena 279,00 zł
Poe Lang

Łuk bloczkowy Cobra Protex 40lbs czarny

Cena 469,00 zł
Crosman

Łuk bloczkowy Crosman Elkhorn

Cena 299,00 zł
  • -20,00 zł
  • Promocja
Łuk bloczkowy Cobra Protex...
Poe Lang

Łuk bloczkowy Cobra Protex 55lbs czarny - mocny

Cena podstawowa 519,00 zł Cena 499,00 zł
Poe Lang

Wosk Poe Lang do cięciw

Cena 9,99 zł
Pokazano 1-36 z 118 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć