Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

PCA i CO2 (gazowe)

Pokazano 1-36 z 43 pozycji
Pokazano 1-36 z 43 pozycji
  • Promocja
Wiatrówka Sig Sauer MCX 4,5...
  • Promocja
Wiatrówka Beeman QB78 S...
Crosman

Wiatrówka Crosman 2100 Classic

Cena 459,00 zł
Sig Sauer

Wiatrówka karabinek Sig Sauer MPX 4,5 mm

Cena 1 099,00 zł
Walther

Wiatrówka Walther Lever Action Black 4,5mm

Cena 1 799,00 zł
  • Promocja
Wiatrówka Walther Lever...
Pokazano 1-36 z 43 pozycji

Wiatrówki PCA i CO2 – Weihrauch, Umarex, Walther, Hammerli, Crosman, Gamo.

W tej kategorii znajdą Państwo wiatrówki PCA i CO2. Wiatrówki karabinki dzielimy na sprężynowe (klasycznie łamane, z dolnym naciągiem lub bocznym naciągiem), zasilane dwutlenkiem węgla ( nabojem 12g lub airsource 88g), PCP ( zasilane sprężonym powietrzem znajdującym się w kartuszu o ciśnieniu roboczym do 220 Bar), PCA - tak zwane pompki - wstępnie sprężone powietrze.

Wiatrówki zasilane dwutlenkiem węgla - wielostrzałowe, wyposażone w zawory, które podczas oddania strzału dozują odpowiednią dawkę gazu znajdującego się w naboju Co2, który napędza śrut. Działanie wiatrówek PCP opisane jest w oddzielnej kategorii.

Wiatrówki PCA – jednostrzałowe karabinki, lub pistolety zasilane wstępnie sprężonym powietrzem za pomocą siły mięśni- zazwyczaj wbudowaną w pistolet dźwignią.

Pamiętaj: Wiatrówki mogą zakupić tylko osoby pełnoletnie.
Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt: Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć