Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Gerber Gear

Kompletna oferta Gerber Gear

Kompletna oferta produktów Gerber Gear

Marka Gerber Gear powstała w 1939 roku w Portland w stanie Oregon, wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości noży i narzędzi. Do dnia dzisiejszego słynie z solidnych i od lat sprawdzonych produktów docenianych na całym świecie. Pamiętając o najwyższej jakości materiałach i precyzji wykonania narzędzi zawsze może zdarzyć się usterka powstała w czasie intensywnego użytkowania.

Noże stałe Gerbernoże składane Gerber czy multitoole Gerber nie powstały by leżeć w szafie zbierając kurz lub tylko cieszyć oko. Zostały zaprojektowane do ciężkiej pracy w najgorszych warunkach i zapewnić sprawność oraz osiągnięcie zamierzonego celu. Dzięki 25 letniej gwarancji, każdy użytkownik produktów Gerber Gear może skupić się na działaniu bez zmartwień o ewentualne problemy serwisowe narzędzi.

Pokazano 1-36 z 154 pozycji
Pokazano 1-36 z 154 pozycji
Pokazano 1-36 z 154 pozycji

Sprzęt Gerber Gear - made in USA

Gerber Gear to amerykańska marka noży i narzędzi wielofunkcyjnych, założona w 1939 roku przez Josepha Gerbera w Portland, w stanie Oregon w USA. Początkowo firma Gerber produkowała noże na zamówienie dla amerykańskiej armii podczas II wojny światowej, a następnie rozszerzyła swoją ofertę na noże i narzędzia dla różnych branż, takich jak myślistwo, wędkarstwo, survival czy bushcraft.

Produkty marki Gerber Gear - najwyższa jakość!

Gerber Gear zyskał popularność dzięki swoim innowacyjnym projektom i wysokiej jakości produktom. Firma oferuje szeroki wybór noży stałych, składanych, narzędzi wielofunkcyjnych, toporów, pił multitooli, które są popularne wśród miłośników outdooru, wędkarzy, myśliwych i wszystkich profesjonalistów ceniących sobie dobrą jakość noży.

Dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacje i jakość, Gerber Gear stał się jednym z najbardziej znanych i uznanych producentów noży i narzędzi w USA i na całym świecie.

Gerber Gear | Noże, maczety, multitoole Gebrer | Made in USA

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć