Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Adaptery Co2

Adaptery CO2 do wiatrówek to ważny element wyposażenia każdego miłośnika wiatrówek karabinków oraz wiatrówek pistoletowych. W sklepie z bronią i amunicją Aro Broń oferujemy szeroki wybór różnych adapterów, które pozwalają za zmianę konfiguracji nabojów i kapsuł z CO2 wedle potrzeb.

Adaptery CO2 umożliwiają użytkownikom łatwe i szybkie zasilanie wiatrówek przy użyciu butli z gazem CO2 - lub zmianę z dużej butli na małe kapsuły 12g. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się dłuższym czasem strzelania bez konieczności częstego ładowania wiatrówki.

Adaptery do nabojów CO2 - Walther, Gamo, Umarex

W sklepie Aro Broń oferujemy adaptery CO2 od renomowanych producentów, takich jak UmarexGamo oraz Walther. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich niezawodność i trwałość.

Adaptery CO2 do wiatrówek są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiększyć wydajność i czas strzelania swojej wiatrówki. Dzięki odpowiedniemu dobraniu adaptera, można cieszyć się dłuższym czasem strzelania oraz zwiększyć skuteczność i celność broni.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć