Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Paralizatory strzelające - tasery

Tasery, czyli paralizatory strzelające na odległość

Taser, inaczej zwany paralizatorem strzelającym na odległość, to urządzenie służące do samoobrony, które służy do obezwładniania napastnika poprzez wystrzelenie dwóch elektrod w jego kierunku. Elektrody przyczepiają się do ciała napastnika i wywołują chwilowe paraliżujące skurcze mięśni, co pozwala na szybkie jego obezwładnienie. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór taserów w najlepszych cenach.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
  • -490,99 zł
  • Promocja
Paralizator strzelający GUARD TX100P Husha komplet - walizka, 2x kabura, 4x kartridż, ładowarka-HUSHA
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Tasery - szeroki wybór online

Tasery są powszechnie używane przez policję oraz służby ochrony, a także są dostępne dla osób prywatnych do celów samoobrony. W zależności od modelu, tasery mogą strzelać na odległość od kilku do kilkunastu metrów. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że używanie tasera może być niebezpieczne i powinno być stosowane tylko w sytuacjach, gdy istnieje realne zagrożenie dla życia lub zdrowia. Paralizatory w formie taserów są szczególnie popularne wśród służb mundurowych.

Profesjonalne paralizatory strzelające - tasery

W kategorii "tasery i paralizatory strzelające na odległość" oferujemy naszym klientom szereg produktów do samoobrony, które pozwalają na szybkie i skuteczne obezwładnienie napastnika w sytuacjach zagrożenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno tasery, jak i paralizatory dotykowe oraz akcesoria do paralizatorów (kartridże, baterie, kabury) w różnych modelach i kolorach, aby sprostać potrzebom różnych klientów.

Tasery i paralizatory to urządzenia, które pozwalają na wystrzelenie dwóch elektrod, które przylegają do ciała napastnika i wywołują chwilowe paraliżujące skurcze mięśni. Dzięki temu, napastnik zostaje obezwładniony na czas wystarczający, aby uniknąć ataku i zapewnić swoje bezpieczeństwo.

Tasery bez zezwolenia w sklepie Aro Broń

W naszym sklepie znajdują się zarówno tasery i paralizatory o różnym zasięgu strzału, jak i o różnej mocy. Oferujemy produkty renomowanych producentów, którzy są znani z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów.

Dla naszych klientów, którzy potrzebują dodatkowej ochrony, oferujemy również szeroki wybór akcesoriów do tasera, takich jak futerały, ładownice, a także różnego rodzaju elektrody zapasowe i ładowarki.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są legalne i zgodne z polskim prawem, a nasza firma jest zobowiązana do przestrzegania przepisów dotyczących obrotu bronią oraz akcesoriami obrony osobistej.

Zapewniamy naszym klientom fachową pomoc oraz doradztwo w doborze odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. Nasz sklep Aro Broń to miejsce, gdzie każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i wysoką jakość oferowanych produktów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć