Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Oleje, smary, oksyda

Witamy w kategorii Chemia do broni w sklepie taktycznym Aro Broń! Ta sekcja dedykowana jest wszystkim entuzjastom broni palnej, którzy dbają o utrzymanie swojej broni w doskonałej kondycji. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów chemicznych, które są niezbędne do smarowania, czyszczenia, konserwacji i ochrony broni.

Czyszczenie, smarowanie i konserwacja broni

Nasze smary do broni są specjalnie opracowane, aby zapewnić optymalne smarowanie ruchomych części broni. Dzięki swojej wysokiej lepkości i trwałości, smar ten utrzymuje działanie broni w różnych warunkach atmosferycznych i zapobiega nadmiernemu zużyciu. Gwarantuje on nie tylko płynną pracę mechanizmów, ale także zmniejsza tarcie i minimalizuje ryzyko powstawania zacięć.

Chemia do broni - super ceny

Preparaty do czyszczenia i konserwacji broni są nieodzownym elementem utrzymania broni w czystości i doskonałej kondycji. Nasze produkty chemiczne są skuteczne w usuwaniu osadów, zanieczyszczeń, rdzy i innych zabrudzeń, które mogą wpływać na wydajność i celność broni. Zapewniają one także długotrwałą ochronę przed korozją, utrzymując broń w doskonałym stanie nawet w trudnych warunkach.

Pokazano 1-36 z 87 pozycji
Pokazano 1-36 z 87 pozycji
  • Promocja
Olej Ballistol Spray do konserwacji broni i wiatrówek 350 ml dysza VARIOFLEX-Ballistol
  • Promocja
Oksyda w kremie na zimno 50g--
-

Oksyda w kremie na zimno 50g

Cena 49,00 zł
  • Promocja
Olej BALSIN do konserwacji osad drewnianych - 50ml, ciemny brąz-Ballistol
  • Promocja
Smar silikonowy Ballistol Spray 200 ml-Ballistol
Ballistol

Smar silikonowy Ballistol Spray 200 ml

Cena 26,00 zł
-

Odtłuszczacz do oksydy 50 ml

Cena 21,00 zł
-

Oksyda na zimno

Cena 29,99 zł
Ballistol

Oksyda w płynie Klever Ballistol 50 ml

Cena 62,00 zł
  • Promocja
Olej teflonowy Ballistol 200ml - zmniejsza tarcie-Klever
Ballistol

Smar montażowy Ballistol Spray 200 ml

Cena 25,01 zł
  • Promocja
Olej do konserwacji broni wiatrówek BRUNOX LUB&COR płyn 100ml-Brunox
  • Promocja
GUNEX Olej do konserwacji broni płyn 500 ml--
  • Promocja
Smar Olej ProTechGuns Weapon Cleaner 400 ml G13-Pro Tech Guns
Pro Tech Guns

Smar Olej ProTechGuns Weapon Cleaner 400 ml G13

Cena 20,00 zł
Pokazano 1-36 z 87 pozycji

Oleje do smarowania broni

Oleje do broni są ważnym elementem konserwacji, ponieważ zapewniają doskonałe smarowanie i ochronę przed korozją. Nasze oleje zostały starannie dobrane, aby zapewnić optymalne właściwości smarujące i penetrować trudno dostępne miejsca, chroniąc broń przed wilgocią i utlenianiem.

Oksyda do broni

Oksydy to specjalne preparaty, które są używane do "poczerniania" i oksydacji z powierzchni broni. Dzięki swoim właściwościom chemicznym, oksydy penetrują w strukturę rdzy, rozpuszczając ją i przywracając oryginalny wygląd broni. To nie tylko poprawia estetykę, ale także pomaga w utrzymaniu długotrwałej trwałości i wydajności broni.

Chemia do czyszczenia i konserwacji broni

Wszystkie nasze produkty chemiczne do broni są starannie opracowane i testowane, aby zapewnić najwyższą jakość i skuteczność. Działając zgodnie z instrukcjami producenta, możesz być pewien, że Twoja broń będzie działać w optymalny sposób, zachowując niezawodność i precyzję. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym strzelcem, entuzjastą broni lub po prostu dbasz o utrzymanie swojego sprzętu w doskonałej kondycji, w naszej kategorii Chemia do broni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do właściwej pielęgnacji i konserwacji swojej broni.

Zachęcamy Państwa do konserwowania swoich wiatrówek. Należy pamiętać, że do konserwacji uszczelek oraz innych elementów gumowanych używa się olejków silikonowych. Nie pozostawiamy również nabojów Co2 po strzelaniu - należy je zawsze demontować. Podczas konserwowania wiatrówek sprężynowych olejkami do broni musimy dbać, o to aby olejek nie dostał się do komory sprężania ( np. poprzez spłynięcie z lufy), objawiać się to będzie efektem dieslowania (spalania się olejku podczas energicznej pracy tłoka) co prowadzi do zniszczenia głównej uszczelki tłoka. W efekcie nieszczelna uszczelka tłoka znacznie obniży energię wystrzeliwanego śrutu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć