Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

OBRONA

W kategorii "Obrona" znajdziesz wysokiej jakości produkty przeznaczone do samoobrony takie jak pistolety gazowe, paralizatory oraz inne przedmioty alarmowe. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie oferujemy produkty wysokiej jakości, które zapewnią ochronę w każdej sytuacji.

Artykuły i akcesoria do obrony własnej

Wiodącymi produktami w kategorii obronagazy pieprzowe. Niezawodne podczas ochrony przed napastnikiem w najmniej oczekiwanym momencie oraz kompaktowe, co pozwala na przechowywanie w torebce lub kieszeni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz gazy pieprzowe różnego rodzaju - gazy w żelu, gazy w chmurze, w pianie czy nawet gaśnice pieprzowe. Dodatkowo znajdziesz tu produkty neutralizujące działanie gazu pieprzowego takie jak neutralizatory w spray'u czy husteczki neutralizujące o działaniu dekontaminacyjnym.

Gazy, paralizatory, pałki teleskopowe i inne

W celu skuteczniejszej obrony - oferujemy paralizatory dotykowe (klasyczne) oraz paralizatory strzelające, które pozwalają na neutralizację napastnika z odległości. Dodatkowo w ofercie posiadamy pistolety na kule gumowe oraz pistolety gazowe, które mogą być zamiennikiem dla gazu pieprzowego.

Innymi produktami do obrony w bliskim kontakcie, które nasz sklep oferuje do Państwa dyspozycji są pałki teleskopowe, tonfy, kubotany oraz kajdanki przeznaczone do obezwładniania potencjalnego napastnika.

Wszystko do obrony własnej

W celu skutecznej sygnalizacji doskonale sprawdzą się race dymne, dymy oraz flary zapalające. Dodatkowo w celu ostrzeżenia lub wezwania pomocy oferujemy odstraszacze dźwiękowe, gwizdki oraz osobiste alarmy dźwiękowe.

Do przedmiotów przeznaczonych do samoobrony oferujemy również Państwu akcesoria przeznaczone do komfortowego ich przenoszenia takie jak pokrowce na gazy, kabury na kajdanki i pistolety czy uchwyty na pałki teleskopowe.

Pokazano 1-36 z 542 pozycji
Pokazano 1-36 z 542 pozycji
  • Promocja
Gaz pieprzowy...
Red Pepper Germany

Gaz pieprzowy Red Pepper Green Gel 40ml - dysza STREAM

Cena 21,00 zł
FOX LABS INTERNATIONAL

Gaz pieprzowy FOX LABS Mean Green ŻEL Stream 43ml Strumień

Cena 89,90 zł
IDC System

Gaz pieprzowy CANNON 25ml żel strumień

Cena 46,49 zł
IDC System

Gaz pieprzowy CANNON 33ml żel strumień

Cena 57,00 zł
IDC System

Gaz pieprzowy CANNON 60ml żel strumień

Cena 76,90 zł
Red Pepper Germany

Gaz pieprzowy Red Pepper Green Gel 40ml - dysza CONE

Cena 19,99 zł
Pokazano 1-36 z 542 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć