Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

BROŃ GAZOWA

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie. Jedni w tym celu ćwiczą umiejętności samoobrony, inni zaś zaopatrują się w odpowiednie narzędzia do walki z napastnikiem. Idealnym rozwiązaniem do obrony jest broń gazowa. Jest to broń nie niosąca śmierci, użyta- rozpyta w stronę przeciwnika toksyczną substancję.

Broń gazowa - szeroki wybór

Chcąc zaopatrzyć się w narzędzie do obrony jakim jest broń gazowa, wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarce. Najbardziej polecanym sklepem do zakupu broni gazowej, jest sklep Arobron. Wchodząc na stronę internetową i wybierając zakładkę - broń gazowa, jesteśmy w stanie wybrać odpowiednią dla siebie. W tej kategorii znajdziemy przeróżny wybór firm, wielkości broni oraz cen. Posiadacze broni mogą w tej zakładce zakupić również dodatkowe wkłady gazowe.

Pistolety na gaz

Klienci odwiedzający tą kategorię, mogą zakupić broń rozpylającą gaz pieprzowy - czyli pistolety na gaz. Wywołuje on reakcje obronne organizmu u napastnika. Powodują one reakcje alergiczne, kaszel, duszności, łzawienie oczu oraz zaciskanie powiek. Musimy pamiętać o tym, że gaz pieprzowy jest bezpieczny dla człowieka. Reakcje obronne organizmu są naturalne i po odpowiednim upływie czasu lub po wizycie u specjalisty, ustępują. Chcąc być posiadaczem takiej broni, nie musimy ubiegać się o pozwolenia - przy pistoletach na gaz, nie jest ono wymagane. 

Pistolety gazowe online

Co może nam dać posiadanie pistoletu gazowego? Przede wszystkim zyskujemy czas na ucieczkę lub obronę przed przeciwnikiem. Nie każdy jest pasjonatem sztuk walki, dlatego powstało takowe rozwiązanie. Osoba poszkodowana zyskuje czas na ucieczkę, a napastnik nie zostaje okaleczony taką bronią.

Mimo tego, że nigdy nie przytrafia nam się niebezpieczna sytuacja, że zawsze uważamy, a okolica jest spokojna - powinniśmy zastanowić się nad zakupem broni gazowej. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego zachęcamy do sprawdzenia kategorii i wybrania czegoś dla siebie.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Pokazano 1-22 z 22 pozycji
  • Promocja
Wkład gazowy do pistoletów RMG--
  • Promocja
Wkład gazowy Walther Pro Secur 11ml do pistoletu Walther PDP PGS-Walther
  • Promocja
WKŁAD do pistoletów gazowych Gaz pieprzowy do RMG--
  • Promocja
Pistolet gazowy P2P PGS II KIT z latarką 2.2057-1-Umarex
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Pistolety gazowe RMG, broń gazowa, ręczne miotacze gazu.


W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie produkty miotające gazem pieprzowym, obezwładniającym niewymagające pozwolenia. Gaz pieprzowy zawiera kapsoicynę (oleoresin capsicium), która w niewielkim stężeniu powoduje problemy z oddychaniem, kaszel, katar, pieczenie skóry, łzawienie oczu. Objawy te są całkowicie odwracalne i bezpieczne dla człowieka, ale w skuteczny sposób obezwładnią napastnika.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć