Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Amunicja hukowa

Amunicja hukowa to specjalny rodzaj amunicji, który jest przeznaczony do stosowania w broni hukowej i alarmowej. Amunicja hukowa wykorzystywana jest do wytwarzania huku, który może zdezorientować lub przestraszyć napastnika, dając użytkownikowi czas na ucieczkę lub wezwanie pomocy.

Naboje hukowe - sklep online

W sklepie z bronią i amunicją Aro Broń dostępny jest szeroki wybór nabojów hukowych, w tym short i long. Nabój hukowy short jest stosowany w rewolwerach hukowych i pistoletach alarmowych, natomiast nabój hukowy long jest stosowany w karabinach i strzelbach alarmowych.

Nabój hukowy składa się z naboju zainstalowanego w łusce, która zwykle jest wykonana z plastiku lub mosiądzu. Główną funkcją nabojów hukowych jest generowanie głośnego huku, który może przestraszyć napastnika i dać użytkownikowi czas na reakcję. Nabój hukowy jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie zawiera amunicji ostrej, a jedynie proch i materiał dźwiękowy.

Szeroki wybór amunicji hukowej - super ceny

W sklepie z bronią i amunicją Aro Broń oferujemy szeroki wybór nabojów hukowych, w tym nabojów short i long, od renomowanych producentów, takich jak WaltherSellier & Bellot czy Pobjeda Technology. Wszystkie nabojów hukowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich niezawodność i skuteczność.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Amunicja hukowa bocznego zapłonu 5,6/16 mm GREEN long do pistoletu STALKER, PHANTOM oraz Zoraki K6L 100szt.--
Amunicja hukowa WALTHER 6mm LONG 100szt .22 - naboje, kartridże hukowe do pistoletów i rewolwerów hukowych alarmowych-Walther
Amunicja hukowa PTG 6mm SHORT Flobert 100szt - naboje, kartridże hukowe do pistoletów hukowych alarmowych--
Amunicja hukowa UMAREX/WALTHER 6mm SHORT 100szt UN0014 1.4S - naboje, kartridże hukowe do pistoletów hukowych alarmowych-Walther
2x Amunicja hukowa PTG 6_mm Short Flobert 100 szt-PTG
Adaptery do amunicji hukowej GREEN 5,6/16 mm przeznaczone do pistoletu ZORAKI PHANTOM 100szt.--
Amunicja hukowa bocznego zapłonu 5,6/16 mm GREEN z adapterami do pistoletu ZORAKI PHANTOM 100szt.--
Amunicja hukowa bocznego zapłonu 6mm Sellier & Bellot short do Start 1 2 3, Ekol Zoraki K10 na kule gumowe, Shotgum, Major Ea...
Amunicja hukowa PTG .22 Long do Ekol Zoraki Baflo Start Mateja Lexon_11--
RACE HUKOWE RP KNALLPATRONEN WITH BANG 50szt-
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć