Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Magazynki, Nasadki

Magazynki do pistoletów hukowych i startowych oraz nasadki do rac i flar to dodatkowe akcesoria, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności i użyteczności broni hukowej i alarmowej. Magazynki do pistoletów hukowych i startowych mogą się zużywać lub ulec zagubieniu czy zniszczeniu, dlatego u nas kupicie dodatkowe lub nawet akcesoryjne. Natomiast nasadki do rac i flar pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie broni do konkretnych potrzeb i warunków - w tym wypadku dają możliwość korzystania z pirotechniki (rac i flar do pistoletów hukowych).

Magazynki do pistoletów hukowych i startowych

W sklepie z bronią i amunicją Aro Broń dostępny jest szeroki wybór magazynków do pistoletów hukowych i startowych oraz nasadek do rac i flar. Magazynki dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach, umożliwiając użytkownikowi dopasowanie broni do swoich indywidualnych potrzeb. Natomiast nasadki do rac i flar są dostępne w różnych wersjach, co umożliwia wykorzystanie broni hukowej także jako ratowniczą lub po prostu - do efektów wizualnych.

Magazynki do pistoletów hukowych i startowych oraz nasadki do rac i flar oferowane są przez renomowanych producentów, takich jak RosomakZoraki czy Start-Mateja. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich niezawodność i trwałość.

Nasadki do rac i flar na pistolety sygnałowe

Nasadki do rac i flar są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają dodatkowych akcesoriów, które mogą zwiększyć funkcjonalność i użyteczność broni hukowej i alarmowej. Jeśli chciałbyś zmienić swój pistolet startowy również w rakietnicę sygnalizacyjną, specjalna nasadka na lufę jest tym, czego szukasz. Do nasadki takiej ładujemy flarę lub racę, a nabój hukowy staje się ładunkiem inicjującym. To świetny gadżet nie tylko dla tych, którzy kochają bushcraft i survival.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć