Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Pinpointery

Kategoria "Pinpointery" w sklepie Aro Broń to przestrzeń dla entuzjastów poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości pinpointerów, które są nieodłącznym narzędziem każdego poszukiwacza skarbów, numizmatyka czy osoby pasjonującej się odkrywaniem ukrytych artefaktów. W tej kategorii znajdziesz rozmaite modele pinpointerów, dostosowanych do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Zachęcamy także do lektury naszego bloga: Pinpointery, kompendium wiedzy.

Pinpointery - Precyzyjne Lokalizowanie

Nasza oferta to narzędzia, które doskonale nadają się do precyzyjnego namierzania i lokalizowania ukrytych przedmiotów metalowych. Pinpointery pozwalają na skupienie się na konkretnym obszarze, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wykrywania skarbów, monet, biżuterii czy innych cennych przedmiotów.

Łatwość Użycia Pinpointera

Nasze pinpointery są zaprojektowane tak, aby były intuicyjne w obsłudze nawet dla osób początkujących. Z łatwością można dostosować ustawienia, a sygnalizacja dźwiękowa oraz wibracyjna pomaga w dokładnym zlokalizowaniu celu. Pinpointery to narzędzia, które umożliwiają skuteczne wykrycie obiektu metalowego nawet w trudno dostępnych miejscach.

Pinpointery: Garrett, Tecnetics, XP Metal Detectors

Nasza oferta zawiera różnorodne modele pinpointerów, które mogą być wykorzystywane w różnych warunkach i środowiskach. Ich kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja sprawiają, że można je łatwo przenosić podczas poszukiwań, a także wygodnie schować w plecaku czy kieszeni.

Kategoria "Pinpointery" w sklepie Aro Broń to gwarancja dostępu do profesjonalnych narzędzi, które znacząco ułatwiają proces poszukiwania i wykrywania obiektów metalowych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pasjonatem czy doświadczonym poszukiwaczem, nasze pinpointery oferują wyjątkową precyzję, niezawodność i komfort użytkowania, pomagając Ci odkryć ukryte skarby oraz historię zakopanych przedmiotów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Wykrywacz metali metalu Garrett PRO POINTER II ProPointer 2 z latarką LED + kabura - 3 lata gwarancji-Garrett
Wykrywacz metali Teknetics PINPOINTER - ręczny wykrywacz Pin pointer do namierzania-TEKNETICS wykrywacze
Wykrywacz metali ręczny XP Pinpointer MI-6-XP Metal Detectors
XP Metal Detectors

Wykrywacz metali ręczny XP Pinpointer MI-6

Cena 765,00 zł
Wykrywacz metali ręczny XP Pinpointer MI-4-XP Metal Detectors
XP Metal Detectors

Wykrywacz metali ręczny XP Pinpointer MI-4

Cena 589,00 zł
Wykrywacz metali GARRETT Propointer AT + kabura - WODOODPORNY do 3m pinpointer PRO POINTER AT 3 lata gwarancji-Garrett
Wykrywacz metali Garrett Pro-Pointer AT Z-LYNK 3 lata gwarancji-Garrett
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć