Filtruj według

Kategorie
Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

ŚRUTY, KULKI, CO2

Pokazano 1-36 z 187 pozycji
Pokazano 1-36 z 187 pozycji
H & N

Pudełko na śrut H&N MATCH BOX

Cena 87,00 zł
Umarex

Adapter 2x12g CO2 UMAREX AirMagnum

Cena 319,00 zł
GAMO

Śrut Gamo Magnum 4,5 mm 500szt

Cena 15,01 zł
H & N

Śrut H&N Baracuda Match 4,50mm

Cena 55,01 zł
H & N

Śrut H&N Field Target Trophy 4,51mm

Cena 42,00 zł
JSB

Śrut JSB Exact Express 4,52mm

Cena 39,90 zł
H & N

Śrut H&N Logo Sport płaski 4,5mm

Cena 16,00 zł
H & N

Śrut H&N Logo Club wypukły 4,5mm

Cena 17,99 zł
Pokazano 1-36 z 187 pozycji

Śruty diabolo, kulki stalowe, naboje CO2 do wiatrówek. Podczas dobierania śrutu prosimy zwrócić szczególną uwagę na kaliber oraz rodzaj śrutu.
Śrut typu diabolo to tak zwany śrut grzybkowy ( płaski, z zaokrągloną główką lub ze szpicem) pasuje do wiatrówek jednostrzałowych oraz wielostrzałowych wyposażonych w wianuszkowe magazynki.
Śrut diabolo płaski nadaje się idealnie do strzelania tarczowego na dystansach nie dłuższych niż 20m. Wycina on idealne otwory w tarczy, co ułatwia weryfikację uzyskanych wyników. Na dłuższych dystansach będzie tracił prędkość i zwiększał opad.
Śrut diabolo zaokrąglony jest śrutem najcelniejszym podczas strzelania na długie dystanse, ponieważ m.in. nie wytraca tak prędkości jak śrut diabolo płaski. Jest dobrze wyważony.
Śrut diabolo szpic najbardziej nadaje się podczas strzelania do przedmiotów, ponieważ charakteryzuje się zwiększoną przebijalnością. Właściciele wiatrówek pistoletowych, muszą zwracać uwagę na długość śrutu tak, aby nie wystawał on z magazynka wianuszkowego, co może powodować zacinanie się wiatrówki. Jest on mniej celny niż śrut zaokrąglony.
Śrut okrągły, kulki BB's 4,46mm pasuje do wiatrówek z magazynkami rzędowymi ze sprężynką, do którego wsypuje się od 10 do 30 kuleczek. Do takich wiatrówek nie pasuje śrut typu diabolo.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć