Śrut Diabolo JSB MATCH LG S100 kal. 4,51 mm Karabinkowy
Opis produktu
Śrut Diabolo JSB MATCH Heavy S100 kal. 4,51 500szt
Śrut diabolo JSB MATCH HEAVY S100 kal. 4,51- światowej klasy śrut tarczowy czeskiego renomowanego producenta firmy JSB. Śrut wycina płaskie otwory w tarczy, dzięki czemu można z łatwością policzyć punkty.
Śrut charakteryzuje się stabilną trajektorią lotu.
Przeznaczony do precyzyjnego strzelania tarczowego na zawody oraz do treningu na średnich i długich dystansach.
Wszystkie śruty firmy JSB są ręcznie selekcjonowane.
Kaliber 4,51 mm.
PRODUKT ORYGINALNY!

Firma JSB została założona w Bohuminie przez strzelca sportowego p. Josefa Schultza. Produkuje ona śrut jakości i klasy przynajmniej porównywalnej z najlepszymi dostępnymi na polskim rynku, a w wielu przypadkach znacząco lepszej.
Dane techniczne:
- Masa pocisku: 0,535g/8,26gr
- Kaliber: 4,51 mm
- Opakowanie: 500 szt. śrutu
- Producent: JSB Match Diabolo, Republika Czeska
JSB – JOSEF SCHULZ BOHUMIN
Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza. Wiele strzelców wywodzących się z tego klubu reprezentuje Czechy na arenie międzynarodowej w różnych konkurencjach strzeleckich.
Josef Schulz zaangażował się w rozwój i badania dotyczące produkcji śrutu do broni pneumatycznej najwyższej jakości wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności strzeleckie.
Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.
Wielu znanych producentów broni pneumatycznej z całego świata zamawia śrut ze swoim logiem właśnie w małej fabryce JSB w Bohuminie.
Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości.