Filtruj według

Cena
Marki
więcej... mniej
Filter

Kapsuły Co2

Naboje CO2 do wiatrówek są jednym z rodzajów nabojów, które są używane do napędzania broni pneumatycznej, takiej jak wiatrówki karabinki czy wiatrówki pistoletowe. Są one małymi cylindrami, które zawierają czysty dwutlenek węgla w stanie ciekłym pod ciśnieniem. Gdy nabój CO2 jest włożony do broni pneumatycznej, ciekły dwutlenek węgla zostaje uwolniony i szybko rozpręża się, tworząc gazowy impuls, który napędza śrut do przodu.

Naboje z CO2 do wiatrówek - duży wybór, super ceny!

Kapsuły CO2 są popularne wśród miłośników wiatrówek ze względu na ich wygodę i łatwość użytkowania. Są one łatwo dostępne i można je łatwo wymieniać w większości modeli wiatrówek. Są również stosunkowo tanie w porównaniu do innych rodzajów nabojów, takich jak sprężone powietrze lub systemy sprężyn. Istnieją pewne ograniczenia dotyczące użytkowania nabojów CO2 w wiatrówkach. Na przykład, w temperaturach poniżej 0°C taki system może nie działać poprawnie. Ponadto, niektóre modele wiatrówek mogą być bardziej wrażliwe na spadki ciśnienia dwutlenku węgla i mogą strzelać mniej precyzyjnie, gdy ciśnienie spada. W takim przypadku może być konieczne częstsze wymienianie nabojów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Pokazano 1-15 z 15 pozycji
  • Promocja
Nabój kapsuła CO2 Umarex 12g do wiatrówek-Umarex
  • Promocja
Nabój kapsuła CO2 Borner 12g do wiatrówek-Borner
  • Promocja
Kapsuła nabój Co2 BORNER 88g-Borner
Borner

Kapsuła nabój Co2 BORNER 88g

Cena 49,00 zł
  • Promocja
Nabój CO2 Walther-Walther
Walther

Nabój CO2 Walther

Cena 4,00 zł
  • Promocja
Kapsuła CO2 12g Gamo - 1 szt.-
  • Promocja
Kapsuła nabój Co2 Umarex 88g -zawartość 90g-Umarex
  • Promocja
Naboje CO2 konserwująco - czyszczące Umarex-Walther
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć