Gaz pieprzowy FOX LABS MIEDZIANY 5.3 2TM strumień STREAM 43 ml - NAJMOCNIEJSZY 4% OC

Indeks: 205341
Cena detaliczna:
119,00 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 9,90 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 9,90 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktuGaz pieprzowy FOX FIVE POINT THREE 2TM 43ml strumieńGaz pieprzowy Fox Labs Five Point Three 2TM (Miedziany) - NAJNOWSZA FORMUŁA! najmocniejszy gaz z przedłużonym czasem działania (w porównaniu do Fox Gold).

Gaz o pojemności 43 ml rozpylany w formie rozchodzącego się stożka, co umożliwia skuteczne obezwładnienie napastnika. Gazy Fox Labs stosowane są przez służby mundurowe na całym świecie, domy poprawcze, wiezienia czy też agencje policji kryminalnej. Gaz ze względu na dużą ostrość wykazuje natychmiastowe działanie. Gaz pieprzowy Fox Labs pozwala skutecznie obronić się przed napastnikiem, także będącym pod wpływem alkoholu i środków odurzających. W składzie gazu znajduje się barwnik UV, który w przypadku ucieczki napastnika pozwala na jego późniejszą identyfikację.

STREAM - strumień - ma większy zasięg, jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne, wymaga precyzyjniejszego celowania.

PRODUKT ORYGINALNY!


92608993.jpgCechy produktu:

 • Najnowsza formuła 5,3 miliona SHU i 4% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora.
 • Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
 • Gaz pieprzowy o pojemności 43ml rozpylany jest w formie strumienia.
 • Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.
 • Posiada blokadę Flip-Top, zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu oraz mareker UV, który może ułatwić późniejszą identyfikację napastnika.
 • FOX LABS nie stosuje małych otworów wylotowych, które zmniejszają ilość gazu wypuszczanego za każdym razem.
 • Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są najbezpieczniejsze.Porównanie stożka mgły (Cone) i strumienia (stream)


92608993_2.jpgNAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 5,3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

OSTRZEŻENIE: Użycie tego produktu do celów innych niż samoobrony jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Zabronione jest wnoszenie oraz transport tego produktu samolotem pasażerskim. Powoduje silne podrażnienie oczu, skóry oraz działa na drogi oddechowe.

UWAGA: W przypadku podrażnienia oczu płukać wodą. Skórę umyć wodą z mydłem i wyjść na świeże powietrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać chusteczki do odkażania. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów. Jeśli podrażnienie nie ustępuje skorzystać z pomocy lekarskiej.

UWAGA: Zawartość pod ciśnieniem.  Nie przebijać,  nie wrzucać w ogień opakowania, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub innego źródła ciepła w skrajnej sytuacji może spowodować pęknięcie jednostki.Specyfikacja:

 • Pojemność: 43 ml
 • Ostrość   5 300 000 SHU
 • Zawartość OC: 4%
 • Czas działania: 25 min
 • Maker UV - do późniejszej identyfikacji napastnika
 • Forma rozpylania: dysza Stream - strumień
 • Wysokość  10,7 cm
 • Średnica: 3,6cm
 • Zasięg: 4,5 m
 • Producent: FOX LABS - USA
 • Termin ważności: 36 m-cy od daty produkcji podanej na opakowaniu (data zapisana jest w systemie amerykańskim: miesiąc/dzień/rok)

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć