Gaz pieprzowy gaśnica FOX LABS MEAN GREEN - stożek mgły Dysza CONE 340 ml

Indeks: 12654
Cena detaliczna:
319,00 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktuGaz pieprzowy FOX LABS Green CONE stożek 340ml

Gaz pieprzowy Fox Labs Green CONE 340ml - gaz o pojemności 340 ml rozpylany w formie stożka (CONE), co umożliwia skuteczne obezwładnienie kilku napastników naraz. Gazy Fox Labs stosowane są przez służby mundurowe, domy poprawcze, wiezienia czy też agencje policji kryminalnej. Gaz ze względu na dużą ostrość wykazuje natychmiastowe działanie.

CONE - stożek - ma mniejszy zasięg niż żel, ale wymaga nie precyzyjnego celowania, umożliwia obronę przed dużą liczbą napastników oraz stanowi skuteczne narzędzie do opanowania tłumu.UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.


52195182.jpgCechy produktu:

 • Jego słynna formuła 3 miliona SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora.
 • Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
 • Gaz pieprzowy o pojemności 340ml rozpylany jest w formie strumienia.
 • Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.
 • FOX LABS nie stosuje małych otworów wylotowych, które zmniejszają ilość gazu wypuszczanego za każdym razem.
 • Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są najbezpieczniejsze.Porównanie stożka mgły (Cone) i strumienia (stream)


52195182_1.jpgNAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

OSTRZEŻENIE: Użycie tego produktu do celów innych niż samoobrony jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Zabronione jest wnoszenie oraz transport tego produktu samolotem pasażerskim. Powoduje silne podrażnienie oczu, skóry oraz działa na drogi oddechowe.

UWAGA: W przypadku podrażnienia oczu płukać wodą. Skórę umyć wodą z mydłem i wyjść na świeże powietrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać chusteczki do odkażania. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów. Jeśli podrażnienie nie ustępuje skorzystać z pomocy lekarskiej.

UWAGA: Zawartość pod ciśnieniem.  Nie przebijać,  nie wrzucać w ogień opakowania, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub innego źródła ciepła w skrajnej sytuacji może spowodować pęknięcie jednostki.

Specyfikacja:

 • Pojemność: 340 ml
 • Ostrość   3 000 000 SHU
 • Zawartość OC: 6%
 • Czas działania: 30 min
 • Forma rozpylania: cone
 • Wysokość  23,5 cm
 • Średnica: 6,5 cm
 • Zasięg: 5-6 m
 • Zawiera zielony barwnik
 • Producent: FOX LABS - USA
 • Termin ważności: 36 m-cy od daty produkcji podanej na opakowaniu (data zapisana jest w systemie amerykańskim: miesiąc/dzień/rok)

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć