Wiatrówka Rewolwer S&W M29 6,5" 4,5mm CO2

Indeks: 209696
Cena detaliczna:
829,00 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 0,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu

Wiatrówka rewolwer Smith&Wesson M29 6,5" 4,5mm CO2 Diabolo

Rewolwer Smith&Wesson M29 - to wiatrówka CO2, będącą wierną repliką modelu 629. Posiada ciężką konstrukcję wykonaną w całości z metalu oraz wykończenie typu blued polerowane na lekki połysk. Lufa 6,5" daje możliwość strzałów na dłuższych dystansach, uławia to także stała muszka i regulowana w pionie i poziomie szczerbinka. Teksturowane okładziny z polimeru drewnopodobnego zapewniają wygodny chwyt.

Rewolwer ma realistyczny mechanizm ładowania i działania. System składa się z obrotowego 6-strzałowego bębenka oraz metalowych atrap nabojów, w których umieszczamy ołowiany śrut diabolo 4,5 mm. Po wystrzeleniu śrutu wielorazowe łuski można wypchnąć z bębenka za pomocą wyrzutnika. Wiatrówka zasilana jest sprężonym dwutlenkiem węgla z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelony śrut osiąga prędkość początkową ok. 387 fps  (energia do 3 J), co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m. Wykorzystując markową kapsułę, można oddać nawet do 160 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika strzelania.

W rewolwerze zastosowano mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie strzału może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka. Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego zlokalizowanego po lewej stronie szkieletu.

PRODUKT ORYGINALNY!

Cechy produktu:

 • Wykonany z dbałością o wierność oryginałowi, posiada dobrze odwzorowane detale : napisy na zamku, wiele mechanizmów funkcjonalnie spełniających swoje role.
 • Teksturowany chwyt z drewnopodobnego polimeru zapobiegają ślizganiu się dłoni.
 • Ciężka konstrukcja wykonana w całości z metalu oraz wykończenie typu blued polerowane na lekki połysk.
 • Lufa 6,5" daje możliwość strzałów na dłuższych dystansach, uławia to także stała muszka i regulowana w pionie i poziomie szczerbinka.
 • Obrotowy 6-strzałowy bębenek oraz metalowe atrapy nabojów na ołowiany śrut diabolo 4,5 mm.
 • Wiatrówka zasilana sprężonym CO2 z 12 g kapsuły.
 • Wystrzelony śrut osiąga prędkość początkową ok. 387 fps  (energia do 3 J), co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.
 • Można oddać nawet do 160 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej.
 • W rewolwerze zastosowano mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA - oddanie strzału z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.
 • Podczas transportu lub przenoszenia mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika nastawnego.

Dane techniczne:

 • Energia kinetyczna naboju: do 3J
 • Kaliber: 4,5 mm
 • Pojemność magazynka: 6 szt.
 • Typ spustu: DA/SA (double action/single action -  podwójnego/pojedynczego działania)
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 160
 • Typ zasilania: CO2 12 g
 • Materiał obudowy: aluminium
 • Długość całkowita: 309 mm
 • Długość lufy: 165 mm
 • Masa: 1145 g
 • Producent: Umarex, Niemcy

SMITH&WESSON

Historia firmy sięga 1857 roku, kiedy powstało przedsiębiorstwo założone przez Horacego Smitha (1808-1893) i Daniela Wessona (1825-1906). Firma uzyskała ochronę patentową rewolweru odtylcowego. Patent wygasł dopiero w 1869 r.

Współpraca konstruktorów zaczęła się jednak jeszcze przed oficjalnym założeniem firmy, bo już w 1852 roku. Jej owocem był opatentowany pistolet lever action z magazynkiem rurowym na amunicję w kalibrze .31. Firma wsławiła się także stworzeniem znakomitej amunicji zespolonej, która do dzisiaj jest standardem uzbrojenia na całym świecie. Najbardziej znane naboje rewolwerowe .38 special i .357 magnum to właśnie zasługa firmy SMITH&WESSON.

Rozpoznawalność tej marki jest jedną z najwyższych w branży, dzięki niezawodności i dużej skuteczności działania rewolwerów. Wpływ na taką pozycję miały także filmy o Brudnym Harrym z Clintem Eastwoodem – kreowany przez aktora bohater posługiwał się rewolwerem model 29 w kalibrze .44 Magnum.

Bohaterem z realnego świata używającym rewolwerów SMITH&WESSON (Modelu 625) jest Jerry Miculek - najszybszy rewolwerowiec na świecie, do którego należy co najmniej dziesięć rekordów świata i tytułów w różnych dyscyplinach strzeleckich. Jest on także oficjalnym użytkownikiem broni SMITH&WESSON i ma spory udział w projektowaniu niektórych rewolwerów. Dzięki niemu powstała specjalna wersja rewolweru 625, która w nazwie ma oznaczenia JM.

SMITH&WESSON to także renomowany producent pistoletów. Pierwszym nowoczesnym pistoletem samopowtarzalnym tej firmy był model 39 - broń używana między innymi przez żołnierzy amerykańskich sił specjalnych podczas wojny w Wietnamie. Do najnowszych produkcji tej firmy należy lekki pistolet na szkielecie z tworzywa sztucznego Smith&Wesson M&P, czyli Military and Police, którego wersje pneumatyczna produkuje niemiecka firma UMAREX. Dzięki koncernowi UMAREX możemy się cieszyć także modelami 586, oraz M&P w wersji pneumatycznej - dostępnej dla każdego.

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć