Gaz pieprzowy FOX LABS White Lighting strumień STREAM 20 ml

Indeks: 15876
Cena detaliczna:
59,00 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Gaz pieprzowy FOX LABS White Lighting strumień STREAM 20 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS White Lighting strumień STREAM 20 ml

 

Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 16,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

Opis produktu

Gaz pieprzowy FOX LABS WHITE LIGHTING Flip-Top - gaz o pojemności 20 ml rozpylany w formie strumień (żel), co umożliwia skuteczne obezwładnienie napastnika. Stosowane przez służby mundurowe,domy poprawcze, wiezienia czy też agencje policji kryminalnej.
 

Cechy produktu:

 • Jego słynna formuła 3 miliona SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie agresora.
 • Gazy FOX LABS są również stosowane przez policję państwową, drogową, komisariaty, straż
  miejską, domy poprawcze i więzienia jak również agencje policji kryminalnej, żandarmerię wojskową.
 • Gaz pieprzowy o pojemności 20 ml rozpylany jest w formie .
 • Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.
 • Posiada blokadę Flip-Top, zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu oraz przezroczysty znacznik UV, który może ułatwić późniejszą identyfikację napastnika.
 • FOX LABS nie stosuje małych otworów wylotowych, które zmniejszają ilość gazu wypuszczanego za każdym razem.
 • Gazy FOX LABS posiadają substancję o niesamowitej mocy, ale jednocześnie są najbezpieczniejsze.


NAJMOCNIEJSZY (O NAJWIĘKSZEJ OSTROŚCI 3 miliona SHU): Oznacza to, że użyto najintensywniejszych substancji. Nikt, oprócz FOX LABS INTERNATIONAL nie używa OC w czystszej postaci. Nieważne, co inni twierdzą, ale kluczowa kwestia dotyczy właśnie stopnia czystości składników w produktach FOX, co daje im pierwszeństwo pod względem mocy. Ponadto, wyjątkowo czysty OC użyty do produkcji FOX po zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie “MOCY”, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie oczu.

NAJSZYBSZY: Główne zadanie gazu obronnego polega na szybkim unieszkodliwieniu atakującego i uniemożliwieniu ataku. Testy przeprowadzone przez różne akademie policyjne w USA, porównujące wszystkie wiodące marki produkujące gazy obronne, dowiodły, że nic nie działało szybciej na większą liczbę napastników niż gazy obronne FOX LABS

NAJBEZPIECZNIEJSZY: Możliwość skutecznego użycia gazu o niższym stężeniu OC wobec napastnika oznacza krótszy okres dekontaminacji (odkażania) co jest istotne ze względów odpowiedzialności. Im dłużej dana osoba znajduje się pod wpływem działania gazu, tym większa szansa na pojawienie się problemów zdrowotnych i co za tym idzie odpowiedzialności karnej.

OSTRZEŻENIE: Użycie tego produktu do celów innych niż samoobrony jest przestępstwem i podlega odpowiedzialności karnej. Zabronione jest wnoszenie oraz transport tego produktu samolotem pasażerskim. Powoduje silne podrażnienie oczu, skóry oraz działa na drogi oddechowe.

UWAGA: W przypadku podrażnienia oczu płukać wodą. Skórę umyć wodą z mydłem i wyjść na świeże powietrze. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używać chusteczki do odkażania. Nie trzeć, nie używać olejków, kremów czy balsamów. Jeśli podrażnienie nie ustępuje skorzystać z pomocy lekarskiej.

UWAGA: Zawartość pod ciśnieniem.  Nie przebijać,  nie wrzucać w ogień opakowania, ani nie przechowywać w temp. powyżej 50C. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub innego źródła ciepła w skrajnej sytuacji może spowodować pęknięcie jednostki.

 
Specyfikacja:

 • Pojemność: 20 ml
 • Ostrość   3 000 000 SHU
 • Zawartość OC: 6%
 • Czas działania: 30min
 • Forma rozpylania: strumień (żel)
 • Wysokość  11 cm
 • Średnica: 3 cm
 • Ilość półsekundowych strzałów:  10-12
 • Zasięg: 2,5-3m
 • Zawiera przezroczysty znacznik UV
 • Made in USA
 • Data produkcji w systemie amerykańskim: Miesiąc/Rok/Dzień

 

Często Klienci szukający gazu pieprzowego dla osoby najbliższej, podczas gdy rozmawiamy o cenie, wskazują najniższy przedział cenowy co dla nas nie jest zrozumiałe.
Jeżeli szukasz gazu obronnego dla córki, żony, mamy nie żałuj pieniędzy!
Polecamy najlepszej jakości gazy pieprzowe produkowane w USA.
Gaz, który kosztuje 60-80zł ma ważność 3-4 lata - to tylko 20zł rocznie a bezpieczeństwo najbliższych jest najważniejsze. Tanie gazy mogą zawieść w przypadku kontaktu z napastnikiem pod wpływem mocnych środków odurzających.

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć