Gaz pieprzowy SABRE RED MK2 52H2O10 strumień 54ml

-
Indeks: 12335
Cena detaliczna:
84,55 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 89,00 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Gaz pieprzowy SABRE RED MK2 52H2O10 strumień 54ml

Gaz pieprzowy SABRE RED MK2 52H2O10 strumień 54ml

 

Produkt dostępny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 16,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

Opis produktu
Gaz pieprzowy SABRE RED MK2 52H2O10 strumień 54ml

Gaz pieprzowy SABRE RED MK2 52H2O10 strumień 54ml -gaz pieprzowy w formie strumienia wyprodukowany przez amerykańską firmę Sabre Red. Działanie gazu powoduje szereg zachowań bezwarunkowych: łzawienie oczu, pieczenie skóry, katar, kaszel. Specjalny bezpiecznik chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustu i jednocześnie pozwala na błyskawiczne użycie w przypadku zagrożenia.


Formuła gazu wykorzystuje wodę destylowaną jako jeden z głównych składników nieczynnych, dzięki czemu gaz jest niepalny a przez to bardzo bezpieczny.


Pojemnik z dyszą stream zawiera 54 ml gazu i wystarcza na kilkukrotne użycie.


Spray punktowy - strumień - ma większy zasięg, jest mniej podatny na warunki atmosferyczne, wymaga natomiast precyzyjniejszego celowania - należy trafić w twarz napastnika (najlepiej oczy).


Formuła gazów pieprzowych Sabre opiera się na naturalnych składnikach (czerwony pieprz, papryka), które są bardzo skuteczne i nie czynią przy tym poważnych obrażeń i trwałych skutków ubocznych.


UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.
37257891.jpgCechy produktu:

  • Gaz przeznaczony do obrony własnej
  • Formuła gazu wykorzystuje wodę destylowaną jako jeden z głównych składników nieczynnych, dzięki czemu gaz jest niepalny a przez to - bardzo bezpieczny.
  • Działanie gazu powoduje szereg zachowań bezwarunkowych: łzawienie oczu, pieczenie skóry, katar, kaszel
  • Specjalny bezpiecznik chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustu i jednocześnie pozwala na błyskawiczne użycie w przypadku zagrożenia
  • Pojemność 54ml
Dane techniczne:

  • Stężenie: 1,33%
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Pojemność: 54 ml
  • Zasięg do 3 metrów
Jak działa gaz pieprzowy Sabre?


Komuś kto przyrządzał lub spożywał kiedyś ostrą potrawę zdarzyło się zapewne, przypadkiem, wetrzeć resztki soku z ostrej papryczki lub przyprawy w okolice oczu lub nosa. Efekt. Silne pieczenie oczu, łzawienie, swędzenie skóry, czasem podrażnione drogi oddechowe. Gaz pieprzowy działa na podobnej zasadzie, tyle że z tysiąckrotnie większą siłą.


Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.


Wbrew krążącej opinii, o sile gazu pieprzowego nie decyduje stężenie OC (Oleoresin Capsicum), które wskazuje ilość związków czerwonego pieprzu w gazie. Siłę gazu wskazuje stężenie MC (Major Capsaicinoids), czyli faktyczne stężenie substancji drażniących pochodzących z czerwonego pieprzu.

Jak użyć gazu pieprzowego Sabre Crossfire?

Aby użyć gazu Sabre Crossfire należy chwycić pojemnik w pewny sposób (zaleca się chwycenie pojemnika całą dłonią), skierować dyszę w stronę twarzy napastnika, kciuk wsunąć pod klapkę zabezpieczającą przycisk, a następnie wcisnąć go i trzymać tak długo jak będzie to konieczne lub do momentu gdy gaz przestanie lecieć.

UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przebijać, nie podgrzewać, nie wrzucać do ognia nawet po opróżnieniu. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 50°C. Każdy pojemnik posiada datę ważności (MM/RRRR). Trzymać z dala od dzieci!
Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć