Gaz pieprzowy MACE MAGNUM 3 GEL 48ml - żel 1,4% MC, barwnik znakujący UV

Indeks: 13300
Cena detaliczna:
89,99 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Gaz pieprzowy MACE MAGNUM 3 GEL 48ml - żel 1,4% MC, barwnik znakujący UV

Gaz pieprzowy MACE MAGNUM 3 GEL 48ml - żel 1,4% MC, barwnik znakujący UV

 

Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 16,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

Opis produktu

Gaz pieprzowy MACE MAGNUM 3 GEL 48ml - bardzo skuteczny gaz obronny w formie żelu, renomowanej firmy Mace o stężeniu 10% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 14% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,4% MC w wyrzucanej mieszance. Ten ostatni, kluczowy parametr jest wyższy niż w przypadku większości gazów pieprzowych. Skład taki gwarantuje szybkie, skuteczne i długotrwałe oddziaływanie na napastnika. Używany jest przez amerykańską policję. Dodatkowo gaz posiada nanocząteczki znakujące napastnika i widoczne w świetle UV. Pojemnik wyposażony w osłonę zapobiegającą przypadkowemu użyciu. Zasięg żelu: 5,5 m. Gaz pieprzowy w pojemniku 48ml.

 

Cechy produktu:

 • Stężeniu 10% wysokiej jakości środka drażniącego OC (Oleoresin Capsicum) w tym 14% MC (Major Capsaicinoids), co finalnie przekłada się na 1,4% MC w wyrzucanej mieszance.
 • Żelowa wiązka substancji drażniącej jest mało podatna na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz), dzięki czemu zyskujemy większą celność i ograniczamy do minimum ryzyko porażenia siebie lub osób trzecich. Co istotne żel jest bardziej lepki, przez co lepiej przywiera do skóry napastnika.
 • Dodatkowo mieszanka gazów Mace Magnum zawiera barwnik UV, który pozwoli na łatwiejszą identyfikację napastnika w razie jego ujęcia przez organy ścigania.
 • Pojemnik wyposażono w osłonę przycisku ograniczającą możliwość niekontrolowanego rozpylenia substancji drażniącej.


Sposób użycia:

 • Wsunąć palec pod klapkę zabezpieczającą przycisk rozpylający;
 • W sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię.
 • Rozpylać z odległości nie większej niż 5 metrów.
 • Aby przerwać należy zwolnić nacisk.
 • Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut.

Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.

 

Dane techniczne:

 • Pojemność: 48 ml
 • Wymiary: 107,95 × 38,1 × 57,15 mm
 • Skład: 10% OC, 1,4% Capsicinoids
 • Skuteczny zasięg: 5,5 metra
 • Waga z opakowaniem: 105 g
 • Producent: Mace, USA

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć