- Promocje
-
BROŃ
-
AMUNICJA
-
- RIFLECX OLEJE I CZYŚCIWA
- Szafy S1 i kasetki na broń
- Magazynki
- Szyny montażowe i podwyższenia
- Kolby i chwyty do broni
- Maty rusznikarskie
- Pasy i zawieszenia
- Muszki i szczerbinki
- Narzędzia, flagi i zbijaki
- części, dodatki
- Tłumiki i Kompensatory
- Kabury
- Ładownice na magazynki
- Szelki, zawieszenia taktyczne
- Saszetki na broń
- Pokrowce, kufry, walizki
- Okulary ochronne
- Ochronniki słuchu
- Wyciory do broni
- Oleje, smary, oksyda
-
-
OBRONA
-
OPTYKA
-
OUTDOOR
-
NOŻE
-
LATARKI
-
FOBUS
Iluminator Noxar DIR850 850nm IR zasięg 900m
Iluminator Noxar DIR850 850nm IR zasięg 900m
Opis produktu
Iluminator Noxar DIR850 850nm IR zasięg 900m lekki 190g noktowizja
Iluminator Noxar DIR850
Iluminator Noxar DIR850 został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie trwałość, lekkość i skuteczność działania. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia odporność nawet na trudne warunki atmosferyczne. Niewielka waga – tylko 190g (bez baterii) – sprawia, że iluminator nie obciąża sprzętu i jest wygodny w użytkowaniu w terenie.

Zewnętrzny iluminator podczerwieni 850nm jest w pełni kompatybilny z cyfrowymi urządzeniami noktowizyjnymi oraz innymi systemami działającymi w podczerwieni (IR).
Dzięki zastosowaniu lasera o dużej mocy, użytkownik zyskuje daleki zasięg – aż do 900m, co znacznie ułatwia rozpoznanie celu w ciemności.
Kompaktowa konstrukcja i wytrzymałość sprawiają, że DIR850 to idealny wybór dla osób poszukujących niezawodnego iluminatora.
W skład zestawu wchodzi iluminator oraz instrukcja obsługi w języku polskim.
Produkt jest gotowy do pracy z większością noktowizorów – wystarczy dobrać odpowiedni akumulator i ładowarkę (brak w zestawie).
Noxar DIR850 to doskonałe rozwiązanie dla myśliwych, obserwatorów przyrody i pasjonatów nocnych wypraw, którzy oczekują niezawodności, zasięgu i komfortu użytkowania.

Dane techniczne:
Maks. zasięg: 900 m
Zasilanie: 1 x 18650
Certyfikaty: RoHS, CE
Długość fali: 850 nm
Długość całkowita: 160 mm
Waga: 190 g
Średnica głowicy: 43 mm
Średnica korpusu: 29 mm
Producent: Noxar