- Promocje
-
BROŃ
-
AMUNICJA
-
- RIFLECX OLEJE I CZYŚCIWA
- Szafy S1 i kasetki na broń
- Magazynki
- Szyny montażowe i podwyższenia
- Kolby i chwyty do broni
- Maty rusznikarskie
- Pasy i zawieszenia
- Muszki i szczerbinki
- Narzędzia, flagi i zbijaki
- części, dodatki
- Tłumiki i Kompensatory
- Kabury
- Ładownice na magazynki
- Szelki, zawieszenia taktyczne
- Saszetki na broń
- Pokrowce, kufry, walizki
- Okulary ochronne
- Ochronniki słuchu
- Wyciory do broni
- Oleje, smary, oksyda
-
-
OBRONA
-
OPTYKA
-
OUTDOOR
-
NOŻE
-
LATARKI
-
FOBUS
ŁADOWNICA KABURA FOBUS DSS1 NA MAGAZYNEK kal. 9mm - Walther CCP, PPS M2, Glock 42, 43, Kahr 9, Ruger LC9s, S&W Shield
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 119,00 zł
ŁADOWNICA KABURA FOBUS DSS1 NA MAGAZYNEK kal. 9mm - Walther CCP, PPS M2, Glock 42, 43, Kahr 9, Ruger LC9s, S&W Shield
Opis produktu
KABURA FOBUS DSS1 NA MAGAZYNEK kal 9mm
Ładownica Fobus DSS1 - to model kabury na jeden magazynek pasujący do pistoletów: Ruger LC9s, Walther CCP, Walther PPS M2, S&W Shield (również .40 cal), Glock 43, Glock 42, Springfield XDS, Kahr 9.
Całość została wykonana metodą wtryskową z wysokiej jakości polimeru RX18, który charakteryzuje nieduża waga. Kabura dopasowuje się do wymiarów magazynka, jego szerokości i głębokości. W dolnej części znajduje się zawias trzymający frontową cześć ładownicy, co pozwala na dopasowanie do głębokości magazynka. Po bokach umieszczono sprężynujące blaszki trzymające magazynek niezależnie od jego szerokości. Ładownica została wyposażono w niedużą płetwę mocującą do pasa o maksymalnej szerokości 4,5 cm.
PRODUKT ORYGINALNY!

Cechy produktu:
- Ładownica na pojedynczy magazynek do pistoletów: Ruger LC9s, Walther CCP, Walther PPS M2, S&W Shield (również .40 cal), Glock 43, Glock 42, Springfield XDS, Kahr 9.
- Kabura wykonana metodą wtryskową z lekkiego i trwałego tworzywa.
- W dolnej części znajduje się zawias trzymający frontową część magazynka co pozwala na dopasowanie do jego głębokości.
- Na bokach umieszczono sprężynujące blaszki trzymające magazynek niezależnie od jego szerokości.
- Ładownica posiada niedużą płetwę do mocowania na pasie.
- Maksymalna szerokość szlufki pasa to 4,5 cm.
Dane techniczne:
- Model: DSS1
- Pasuje do: Ruger LC9s, Walther CCP, Walther PPS M2, S&W Shield (również .40 cal), Glock 43, Glock 42, Springfield XDS, Kahr 9.
- Tworzywo: RX18 polimer
- Kolor: Black matt
- Waga: 81g
- Producent: Fobus


