Kajdanki duże szczękowe KEL-MET KM-1000 - stal nierdzewna, norma PN-EN 10088-1, szerokość 49-80mm

Indeks: 11629
Cena detaliczna:
81,00 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Produkt dostępny
Wysyłka w 24 godziny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 9,90 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 9,90 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu
KAJDANKI POLICYJNE stalowe KEL-MET duże ATEST

KAJDANKI POLICYJNE KEL-MET - kajdanki metalowe ze stali nierdzewnej to produkt zgodny z najwyższymi standardami norm polskich i europejskich. Zgodnie z normą PN-EN 10088-1 oraz unijną dyrektywą 76/769/EEC-94/27/EEC kajdanki zostały wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Nie posiadają one powłok galwanicznych: niklowych lub cynkowych. Stal nierdzewna jest antyalergiczna i bardziej wytrzymała na uszkodzenia.


W zestawie: kajdanki + 2 kluczyki.


PRODUKT ORYGINALNY!
37250124.jpgW trakcie trwania fazy projektowej kajdanek konsultowano się z Komendą Główną Policji co pozwoliło na stworzenie produktu spełniającego najwyższe standardy, normy oraz zalecenia KGP. Politechnika Łódzka przeprowadziła na kajdankach specjalistyczne badania wytrzymałościowe co świadczy o niezwykłej trwałości produktu.

Cechy produktu:  • Kajdanki umożliwiają łatwe, skuteczne i szybkie skrępowanie osoby obezwładnionej.
  • Uniemożliwiają osobie skrępowanej uwolnienie się za pomocą siły własnej lub przy pomocy prostych podręcznych przedmiotów;
  • Mają konstrukcję składającą się z obejm stalowych z dwu zapadkowym mechanizmem zamykająco-blokującym oraz ruchomą obejmę-zębatkę;
  • Posiadają taką budowę, która przy właściwym użyciu nie spowoduje otarć i okaleczeń;
  • Kajdanki są wykonane ze stali nierdzewnej, nieoddziałującej toksycznie na organizm ludzki, nie posiadają powłok galwanicznych na obejmach.
  • Kajdanki wytrzymują działanie przyłożonej statycznie siły rozrywającej o wartości 2000N
  • Kajdanki wytrzymują działanie przyłożonej statycznie siły zginającej klamrę o wartości 500 N.
37250124_1.jpg


Kajdanki wyróżniają na rynku polskim oraz międzynarodowym szerokie otwory na nadgarstki. Jest to wynikiem zgłoszonego zapotrzebowania przez służby mundurowe w kraju. W 2011 roku Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji nadało NATO'wski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej: NATO Comercial and Goverment Entity Code NCAGE: 2034H. Kajdankom przydzielono Numer Magazynowy NATO - NSN ( NATO Stock Number).
37250124_2.jpg

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć