- Promocje
-
BROŃ
-
AMUNICJA
-
- RIFLECX OLEJE I CZYŚCIWA
- Szafy S1 i kasetki na broń
- Magazynki
- Szyny montażowe i podwyższenia
- Kolby i chwyty do broni
- Maty rusznikarskie
- Pasy i zawieszenia
- Muszki i szczerbinki
- Narzędzia, flagi i zbijaki
- części, dodatki
- Tłumiki i Kompensatory
- Kabury
- Ładownice na magazynki
- Szelki, zawieszenia taktyczne
- Saszetki na broń
- Pokrowce, kufry, walizki
- Okulary ochronne
- Ochronniki słuchu
- Wyciory do broni
- Oleje, smary, oksyda
-
-
OBRONA
-
OPTYKA
-
OUTDOOR
-
NOŻE
-
LATARKI
-
FOBUS
Karabinek AR15 Daniel Defense m4a1 fde 5,56x45 mm/.223 rem
Karabinek AR15 Daniel Defense m4a1 fde 5,56x45 mm/.223 rem
Opis produktu
Karabinek Daniel Defense m4a1 fde
Karabinek Daniel Defense M4A1 daje Ci możliwości, które wykorzystują najbardziej elitarne siły specjalne wojsk USA. Flagowy model w ofercie karabinków Daniel Defense, który w Polsce zyskał grono wiernych użytkowników. Zostań jednym z nich! Karabinek zbudowany jest z najtrwalszych elementów wykorzystywanych przez Daniel Defense, został on sprawdzony przez najbardziej elitarne siły specjalne US SOCOM.
Od 1.04.2024 do każdego karabinka Daniel Defense otrzymają państwo :
- Dwa magazynki Daniel Defense o pojemności 32nb.
- Dwupunktowe zawieszenie Direct Action Mk2.
- Karabinek dostanie 3 darmowe przeglądy broni pod kątem zużycia.
- 4 lata gwarancji.

Karabinek wyposażony jest w 14,5” kutą na zimno lufę. Kucie na zimno zmienia strukturę stali, zwiększając jej wytrzymałość i wydłużając żywotność lufy karabinu. Lufa posiada wewnętrzne pokrycie chromem, który zwiększa jej żywotność oraz ułatwia czyszczenie. Zastosowany został gwint 1:7 przeznaczony do amunicji z ciężką kulą, która przy tej długości lufy zapewni optymalne parametry balistyczne oraz stabilizację lotu pocisku. Lufa zakończona jest gwintem 1/2x28” na urządzenie wylotowe, z fabrycznie zamontowanym tłumikiem płomienia typu A2.
Łoże RIS II zaprojektowane do przetrwania najtrudniejszych warunków, posiada najpopularniejszy system montażowy Picantinny. Zastosowanie tego sposobu montażu zapewnia karabinkowi kompatybilność z największą ilością akcesoriów dostępnych na rynku. Łoże pokryte jest wytrzymałą anodyzowaną brązową powłoką.
Komora zamkowa oraz spustowa karabinka pokryta jest anodą. Anodyzacja polega na elektrochemicznym utrwaleniu powłoki, co czyni ją bardzo trwałą na negatywne skutki oddziaływania warunków atmosferycznych.
Kolba oraz chwyt pistoletowy został wykonany przez Daniel Defense według indywidualnego projektu połączenia trwałości kompozytu i przyczepności santoprenu. Kolba posiada 6 stopni długości. Karabinek posiada wbudowane systemy montażowe QD do założenia zawieszenia taktycznego. System QD polega na możliwości szybkiego wpinania oraz wypinania zaczepu zawieszenia z gniazda. Umiejscowienie są one na kolbie po lewej oraz prawej stronie oraz w tylnej części komory spustowej.
Karabinek jest kompatybilny z wszystkimi konstrukcjami oraz akcesoriami w standardzie MIL-SPEC.
Dane techniczne:
- Kaliber 5,56x45 mm/.223 rem;
- 14,5” chromowana, kuta na zimno lufa z gwintem 1:7;
- Upper/lower wykonany z trwałego aluminium 7075-T6 pokryty anodą;
- Anodyzowane łoże RIS II 12” w systemie Picantinny;
- Karabinek pokryty trwałą powłoką anodyzowaną;
- Kolor: Czarny z elementami FDE;
- Mechanizm spustowy typu Mil-spec;
- System gazowy: karabinkowy;
- Kolba, chwyt pistoletowy produkcji Daniel Defense;
- Waga 3,05kg;
- Długość ze złożoną kolbą: 80 cm;
- Długość z rozłożoną kolbą: 88,3 cm;
- Karabinek w pełni wyprodukowany w USA.
- Kod produktu: DDM4A1-FDE

