Kolba Magpul DT Carbine Stock Mil-Spec do karabinków AR15/M16/M4 - Czarna-
Indeks: 213895
Cena detaliczna:
Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!
Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie
favorite_border
Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy
Przedpłata na konto
Zapłać przy odbiorze
Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj
Opis produktu
Magpul kolba DT Carbine Stock do karabinków platformy AR MIL-SPEC MAG1377
Mimo niskiej wagi, kolba jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Posiada tylny otwór 1,25" i QD do 1,5", co pozwala na ewentualne przyczepienie taśm do zawieszenia broni.
Jest kompatybilna z systemem Magpul ASAP® oraz Magpul ASAP® QD.
PRODUKT ORYGINALNY!
Dane techniczne:
  • Model: MAG1377
  • Kompatybilność: prowadnica kolby Mil-Spec z rodziny AR
  • Wymiary: 178 x 40 x 134 mm