Kompas busola SILVA Expedition S - fluorescencyjne znaki, chwyt DryFlex, lusterko, klinometr, krzywomierz, karta pomiarowa

Indeks: 14053
Cena detaliczna:
316,17 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 329,00 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Kompas busola SILVA Expedition S - fluorescencyjne znaki, chwyt DryFlex, lusterko, klinometr, krzywomierz, karta pomiarowa

Kompas busola SILVA Expedition S - fluorescencyjne znaki, chwyt DryFlex, lusterko, klinometr, krzywomierz, karta pomiarowa

 

Produkt dostępny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu
Kompas pudełkowy busola SILVA Expedition S 37454

Kompas, busola SILVA Expedition S, to profesjonalne urządzenie do orientacji w terenie skierowane dla osób uprawiających biegi na orientację, survival czy wędrówki górskie.

Charakteryzuje się pudełkową konstrukcją z przezroczystą podstawą wyposażoną w szkło powiększające oraz silikonowe stopki, co znacznie ułatwia nawigację w terenie z mapą. Płytka z naniesioną linijką pomiarową, skalą GPS i skalami 1:50 000, 1:25 000 została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa. Na niej umieszczono ruchomy limbus z podziałką w stopniach. Wewnątrz pierścienia znajdują się linie do dokładnego namiaru oraz podziałkę do wprowadzania poprawki na deklinację magnetyczną.

Dla większej wygody użytkowania obrotowy limbus został wyposażony w gumowany chwyt DryFlex. Kompas posiada fluorescencyjne znaki na igle oraz na limbusie co ułatwia nawigację w nocy.

Dodatkowo kompas posiada krzywomierz do map w skali 1:40 000, klinometr do odczytu nachylenia stoku oraz podziałkę co 45 stopni, która jest bardzo pomocna przy pracy z wbudowanym w obudowę lusterkiem.

Producent dołączył kartę pomiarową pozwalającą ocenić poziom trudności wejścia na wzniesienie, jak i ryzyko zejścia lawiny. Ponadto na podstawie danych z karty, znając kąt nachylenia stoku, wyliczymy dodatkową odległość, wynikającą z pokonywania trasy w terenie górzystym.

W komplecie znajduje się smyczka z bezpiecznym zapięciem.

PRODUKT ORYGINALNY!
52194965_7.jpg

52194965.jpgCechy produktu:

 • Pudełkowy kompas o standardowej wielkości przeznaczony dla osób uprawiających biegi na orientację, survival czy wędrówki górskie.
 • Posiada fluorescencyjne znaki na igle oraz limbusie co ułatwia nawigację nocą.
 • Pokrywa chroniąca kompas przed uszkodzeniem posiada po wewnętrznej stronie lusterko do wyznaczania azymutu i obliczania nachylenia stoku.
 • Limbus posiada gumowany chwyt DryFlex co pozwala na użytkowanie w rękawiczkach.
 • Kompas zawiera: skalę GPS, skale odczytu: 1: 50 000, 1: 25 000, linijkę pomiarową, krzywomierz do map w skali 1:40 000, klinometr oraz podziałkę co 45 stopni.
 • Dużą wygodę pracy z mapą zapewniają zamocowane na kompasie silikonowe stopki.
 • Dodatkowo dołączona karta pomiarowa pozwala ocenić poziom trudności wejścia na wzniesienie czy ryzyko zejścia lawiny.
Dane techniczne:

 • Profesjonalny kompas o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji
 • Posiada oznaczenia do łatwej pracy w nocy
 • Dwie skale do odczytu 1:50,000, 1:25,000
 • Lusterko do wyznaczania azymutu
 • Pomiar kątów i odległości
 • Fluorescencyjna igła
 • Skala deklinacji w kapsule
 • Wbudowana korekcja deklinacji magnetycznej
 • Silikonowe stopki
 • Silva 1-2-3 system
 • Tworzywo: DryFlex
 • Wymiary: 110 x 65 mm
 • Waga: 86 g
 • Producent: Silva
52194965_3.jpg

52194965_2.jpg


52194965_5.jpg

52194965_4.jpg


O marce SILVA

Silva to szwedzka firma która działa na rynku od 1933 roku. Firma ta zaczęła swoją działalność od produkcji prostych kompasów do biegów na orientację które wtedy miały swój początek. Znane dziś kompasy i busole wypełnione płynem to właśnie zasługa firmy SILVA. Przez cały czas firma pracuje nad ulepszeniem i unowocześnianiem swoich produktów. Silva to sprzęt najwyższej jakości dlatego też jest często używany przez żołnierzy na całym świecie. Dziś produkty Silva są w zasięgu także twojej dłoni.

Historia

W 1933 roku Björn, Alvar i Arvid Kjellström wymyślili pierwszy wypełniony płynem kompas i tak zaczęła się historia SILVA. Ponadto był to nie tylko pierwszy tego typu kompas, ale także ustanowiony został globalny standard działania nawigacji.

Kilka lat później, w 1935 roku, rozszerzyliśmy naszą działalność o nasz nowy wynalazek i pierwszą czołówkę Zeiler. Od tego czasu nieustannie ewoluujemy i ustalamy trendy dla sprzętu outdoorowego.

Od 1933 r. naszym celem było stworzenie wyjątkowego sprzętu outdoorowego i ciągłe doskonalenie go. Cenimy sobie opinie naszych użytkowników, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie tworzyć, wymyślać i rozwijać naszego sposobu działania. Bardzo ufamy naszym ambasadorom, którzy z dumą korzystają z naszych produktów i zapewniają nam wspaniałe źródło cennych informacji.

Nasz skandynawski klimat zmienia się dość drastycznie i oferuje nam wiele różnych warunków pogodowych. Cieszymy się kontrastami naszych domów w różnych lokalizacjach i porach roku, a one są dla nas źródłem inspiracji. Ciemne i śnieżne zimy, ciepłe i słoneczne lato oraz deszczowe opady sprawiają, że nasze urządzenia outdoorowe najlepiej sprawdzają się pod kątem ciągłej różnorodności naszych warunków pogodowych.

Dzisiaj koncentrujemy się na trzech głównych obszarach użytkownika: sport, przygoda i praca. Każdy z tych obszarów jest stale oceniany i aktualizowany, abyś mógł cieszyć się produktami wysokiej jakości i zawsze czuć się przygotowany i gotowy z SILVA.
52194965_8.jpg

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć