Nóż kuchenny Szefa Kuchni VICTORINOX Fibrox 5.2063.20 ostrze 20cm

Nóż kuchenny Szefa Kuchni VICTORINOX Fibrox 5.2063.20 ostrze 20cm
Opis produktu
Nóż Victorinox 5.2063.20 Szefa Kuchni 20cm Fibrox
Nóż z ząbkami Victorinox 5.2063.20 - nóż Szefa Kuchni polecany przez profesjonalnych kucharzy na całym świecie. Idealny do krojenia mięsa. Posiada szerokie, gładkie ostrze o długości 20 cm oraz wygodną rączkę Fibrox z polipropylenu.
Narzędzie o szerokim zastosowaniu. Nóż do porcjowania Fibrox jest ceniony zarówno przez kucharzy domowych, jak i profesjonalnych za komfortową, antypoślizgową i ergonomiczną rękojeść oraz optymalne wyważenie zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Ten nóż o niezwykle ostrej krawędzi pozwala łatwo i efektywnie kroić różne rodzaje mięsa i inne składniki.
PRODUKT ORYGINALNY!

Cechy produktu:
- Idealny do porcjowania wszystkich rodzajów mięsa.
- Wyprodukowany w Szwajcarii nóż do porcjowania z prostą krawędzią ostrza.
- Przyczepna, ergonomiczna rękojeść i wyjątkowo ostre, szerokie ostrze
- Nóż posiada doskonałe właściwości tnące, polecany jest przez profesjonalnych szefów kuchni.
- Nawet przy intensywnym i długoletnim użytkowaniu narzędzia kuchenne Victorinox pozostają nadal bardzo ostre. Zapewnia to nierdzewna stal, którą firma Victorinox stosuje w znanych na całym świecie scyzorykach armii szwajcarskiej.
- Rękojeść Fibrox z polipropylenu została zaprojektowana tak, aby nóż był wygodny i dobrze leżał w dłoni.
- Nóż można myć w zmywarce.
Dane techniczne:
- Długość głowni: 200 mm
- Ostrze: gładkie, szerokie
- Stal: nierdzewna
- Rękojeść: polipropylen
- Waga: 174g
- Producent: Victorinox, Szwajcaria



Polityka produktowa firmy VICTORINOX:
VICTORINOX jest światowym liderem w produkcji scyzoryków wielofunkcyjnych i kieszonkowych zestawów narzędzi.
Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja. Założona w roku 1884 przez Karola i Weronikę Elsenerów już w roku 1891 dokonała pierwszej dostawy noży żołnierskich dla Armii Szwajcarskiej. W dniu 12 czerwca 1897 roku nowy produkt firmy "Szwajcarski Nóż Oficerski" został opatentowany i od tej pory jest chroniony prawem. Od tego czasu wyposażony został w wiele dodatkowych narzędzi i jest dziś na całym świecie symbolem jakości, funkcjonalności i niezawodności. Milionom ludzi oddaje on codziennie liczne usługi i jest dla nich niezastąpionym towarzyszem.
Wielkimi fanami scyzoryków VICTORINOX są prezydenci USA począwszy od Lyndona B. Johnsona. Zamawiają oni u producenta specjalne modele z inkrustowanym własnym podpisem na oprawie, a następnie wręczają je swoim gościom w Białym Domu. NASA stosuje Szwajcarskie Noże Oficerskie jako niezbędne wyposażenie astronautów w czasie podróży kosmicznych. Niemal stale używa scyzoryka VICTORINOX Richard Dean Andreson, bardziej znany jako MacGyver. O najprzeróżniejszych użyciach scyzoryków VICTORINOX w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach opowiadają liczne historie nadsyłane przez użytkowników z całego świata. Najbardziej aktualna jest historia opowiedziana przez amerykańskiego pilota zestrzelonego nad Serbią, któremu udało się przeżyć między innymi dzięki posiadaniu Szwajcarskiego Noża Oficerskiego.