- Promocje
-
BROŃ
-
AMUNICJA
-
- RIFLECX OLEJE I CZYŚCIWA
- Szafy S1 i kasetki na broń
- Magazynki
- Szyny montażowe i podwyższenia
- Kolby i chwyty do broni
- Maty rusznikarskie
- Pasy i zawieszenia
- Muszki i szczerbinki
- Narzędzia, flagi i zbijaki
- części, dodatki
- Tłumiki i Kompensatory
- Kabury
- Ładownice na magazynki
- Szelki, zawieszenia taktyczne
- Saszetki na broń
- Pokrowce, kufry, walizki
- Okulary ochronne
- Ochronniki słuchu
- Wyciory do broni
- Oleje, smary, oksyda
-
-
OBRONA
-
OPTYKA
-
OUTDOOR
-
NOŻE
-
LATARKI
-
FOBUS
Maść CLIMBON RADICULOUS PASTE 2OZ pęcherze otarcia
Maść CLIMBON RADICULOUS PASTE 2OZ pęcherze otarcia
Opis produktu
Maść CLIMBON RADICULOUS PASTE 2OZ pęcherze otarcia
Maść CLIMBON RADICULOUS PASTE 2OZ - maść stosowana do pielęgnacji skóry, która wymaga lekkiej regeneracji. Krem skutecznie nawilża naskórek, przyspiesza jego regeneracje oraz pomaga na obolałe mięśnie i ścięgna, ból stawów.
W skład produktu wchodzą w 100% naturalne składniki, wosk pszczeli oraz składniki spożywcze.
Jest to idealne rozwiązanie dla sportowców, który po aktywnie spędzonym dniu chcą zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. Ukoi podrażnienia i nawilży dłonie zniszczone wspinaczkowymi warunkami.
Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry.
Produkt nie zawiera GMO oraz nie był testowany na zwierzętach!
PRODUKT ORYGINALNY!

Maść stosuje się w przypadku:
- zadrapań
- otarć i nacięć naskórka
- nawilżenia skóry
- obolałe mięśnie, ścięgna
- ból stawów
Krem do rąk doskonały dla wspinaczy i sportowców.
Dane techniczne:
- Data ważności: 11/2021
- Waga: 56 g
- Skład: Olej kokosowy, olej sezamowy z sezamu, masło orzechowe (shea), ekstrakt z kawy Coffea arabica (kawa), ekstrakt z liści Camellia sinensis, olejek cedrowy Cedrus atlantica (cedr), wyciąg z owoców Vaccinium angustifolium (jagoda), olej z nasion Rubus idaeus (czerwona malina), olej z jagód Hippophae rhamnoides (rokitnik zwyczajny), olej z kurkumy longa, ollej z korzenia zingiberaceae (kurkuma), olej z pączków Syzygium aromaticum (goździkowy), olej z pieprzu Piperaceae (czarny), skrobia korzeniowa Manihot esculenta (tapioka), tokoferol NON GMO (witamina E), składniki organiczne.
