Montaż 1-częściowy wysoki Delta Optical AG-30H412 - do lunety max. 56mm
Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Opis produktu
Montaż wysoki DELTA 1częściowy AG-30H412 szyna 11mm
Montaż wysoki DELTA 30H412 - montaż jednoczęściowy średni firmy Delta Optical na szynę 11mm. Przeznaczony do lunety o tubusie 30 mm i średnicy obiektywu do 56 mm.
PRODUKT ORYGINALNY!
Opis produktu:
- Jednoczęściowy montaż wysoki DELTA do lunet o tubusie 30 mm i obiektywem max. 56 mm.
- Wyposażony jest w kołek stopujący, co umożliwia pewny uchwyt nawet na najsilniejszych wiatrówkach.
- W komplecie klucz imbusowy oraz kołek stopujący.
Dane techniczne:
- mocowanie do frezu broni: 10,5 mm (szyna 11mm)
- wysokość: 20,5 mm (high - wysoka)