Montaż 1-częściowy średni Delta Optical AG-30M412 - do lunety max. 50
Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Opis produktu
Montaż średni DELTA 1częściowy AG-30M412 szyna 11mm
Montaż średni DELTA 30M412 - montaż jednoczęściowy średni firmy Delta Optical na szynę 11mm. Przeznaczony do lunety o tubusie 30 mm i średnicy obiektywu do 50 mm.
PRODUKT ORYGINALNY!
Opis produktu:
- Jednoczęściowy montaż średni DELTA do lunet o tubusie 30 mm i obiektywem max. 50 mm.
- Wyposażony jest w kołek stopujący, co umożliwia pewny uchwyt nawet na najsilniejszych wiatrówkach.
- W komplecie klucz imbusowy oraz kołek stopujący.
Dane techniczne:
- mocowanie do frezu broni: 10,5 mm (szyna 11mm)
- wysokość: 14 mm