Montaż do lunety Leapers wysoki 2-częściowy (RGWM-30H4)- dwuczęściowy, solidny montaż wysoki Leapers do lunet o tubusie 1,18" (30mm) i średnicy obiektywu lunety do 56 mm oraz na szynę 22 mm Weaver.
W komplecie klucz imbusowy oraz zapasowa śrubka.
PRODUKT ORYGINALNY!
Dane techniczne:
- Symbol dostawcy: RGWM-30H4
- montaż na szynę: 22 mm
- tubus: 30MM
- maksymalny rozmiar okularu lunety: 56 mm