Montaż Leapers dwuczęściowy średni 30/11 mm RGPM-30M4
Opis produktu
Montaż lunety Leapers Średni 2częściowy szyna 11mm
Montaż lunety Leapers Średni 2-częściowy - dwuczęściowy, solidny montaż średni Leapers do lunet o tubusie 1,18" (30mm) i średnicy obiektywu lunety do 56 mm.
Wyposażony jest w kołek stopujący, co umożliwia pewny uchwyt nawet na najsilniejszych wiatrówkach.
W komplecie klucze imbusowe, zapasowe śruby oraz kołek stopujący.
PRODUKT ORYGINALNY!
Dane techniczne:
- kod produktu: RGPM-30M4
- rozstaw szyny: 11mm
- tubus: 30mm
- maksymalny rozmiar okularu lunety: 56 mm