Montaż do lunety Leapers średni 2-częściowy (RGWM-30M4)- dwuczęściowy, solidny montaż średni Leapers do lunet o tubusie 1,18" (30mm) i średnicy obiektywu lunety do 45mm oraz na szynę 22 mm Weaver.
W komplecie klucz imbusowy oraz zapasowa śrubka.
PRODUKT ORYGINALNY!
Dane techniczne:
- Symbol dostawcy: RGWM-30M4
- montaż na szynę: 22 mm
- tubus: 30MM
- maksymalny rozmiar okularu lunety: 45 mm