Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 (0102)

5/5) ( 1 1 ) Oceń
Indeks: 16039
Cena detaliczna:
2 649,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 399,00 zł

Produkt wymaga dodatkowych danych

Proszę wpisać:

Maks. 250 znaków

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 (0102)

Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 (0102)

 

Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

 • Promocja
Wycior do broni czarnoprochowej krótki .44/.45--
 • -8,01 zł
 • Promocja
Bęben do Uberti Remington 1858 kal. 44 - kapiszonowy, do broni czarnoprochowej-Uberti
Uberti

Bęben do Uberti Remington 1858 kal. 44 - kapiszonowy, do broni czarnoprochowej

Cena podstawowa 408,00 zł Cena 400,00 zł
 • Promocja
Kominek do rewolwerów UBERTI Remington Colt 1szt--
 • Promocja
Smar do broni czarnoprochowej Lighting No 3 - miękki--

Opis produktu

Rewolwer CP Uberti Remington 1858 INOX 8'' - replika najwyższej jakości

Rewolwer czarnoprochowy UBERTI Remington New Army 1858 inox .44 8" stanowi wyjątkową replikę rewolweru czarnoprochowego najwyższej klasy, działającego na zasadzie odprzodowego ładowania. Model ten opiera się na pierwowzorze Remingtona i wyróżnia się jako pierwszy rewolwer wyprodukowany z zamkniętą ramą wykonaną ze stali nierdzewnej. Do dodania autentycznego wyglądu oraz komfortu użytkowania przyczyniają się okładziny rękojeści wykonane z drewna orzechowego.

Wersja INOX 8" to rewolwer czarnoprochowy z wyjątkową ramą wykonaną z odpornej na rdzewienie stali nierdzewnej. Konstrukcję wzbogaca oktagonalna lufa o długości 8 cali, która jest wkręcana w szkielet. Ten szczególny model zachowuje wierność historycznemu pierwowzorowi, a jednocześnie jest przykładem zaawansowanej technologii i staranności w produkcji replik historycznej broni palnej. Kaliber .44 dodaje jeszcze większej autentyczności i siły tej replice, czyniąc ją atrakcyjnym wyborem dla miłośników broni i historycznych rekonstrukcji.

Osłona spustu została wykonana z mosiądzu. Mechanizm języka spustowego pracuje w dwóch pozycjach: pół napiętą służącą do załadowania kapiszonów oraz napiętą do oddania strzałów. Rewolwer wyposażono w 6-cio strzałowy wymienny cylindryczny bęben z prostokątnymi wycięciami dla zatrzasku. Pod lufą znajduje się dźwigniowy stempel przeznaczony do dociskania ołowianych kul w komorach bębna.


PRODUKT ORYGINALNY!


Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44


Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 - opis

Remington jako pierwszy w swoim rewolwerze wprowadził innowacyjny koncept zamkniętego szkieletu, w którym jednoczęściowa konstrukcja otaczała bęben z nabojami. To rozwiązanie znacząco podniosło niezawodność tego rewolweru w porównaniu do ówczesnych modeli Colta, które posiadały otwarty szkielet. Zamknięty szkielet nie tylko przyczynił się do zwiększenia niezawodności, ale także zapewnił konstrukcji większą sztywność, wpływając pozytywnie na wydajność broni.

Dodatkową przewagą tego rozwiązania było umożliwienie wyjęcia całego bębna w celu zastąpienia go nowym, już załadowanym. Ten element znacząco przyspieszał proces przeładowania i zwiększał potencjał bojowy rewolweru. W przypadku bębna cylindrycznego, widocznego w tym modelu, charakteryzował się on prostokątnymi wycięciami, które odpowiadały za zatrzaskowinie bębna w odpowiedniej pozycji.

Lufa była bezpośrednio wkręcana w szkielet, co jeszcze bardziej podkreślało stabilność i precyzję broni. W ten sposób, rewolwer Remington nie tylko przesuwał granice konstrukcyjne w swoim czasie, ale także zapoczątkował nowy kierunek rozwoju rewolwerów. Zamknięty szkielet stał się symbolem innowacji w dziedzinie broni palnej, a zaawansowane technologie zastosowane w tym modelu przyczyniły się do znaczącego wpływu na rozwój tej dziedziny.


Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8"Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army - cechy:

 • Rewolwer wykonano ze stali nierdzewnej.
 • Wyposażony w 8-calową lufę kaliber .44.
 • Mechanizm naciągania języka spustowego umożliwia dwie pozycje: półnapiętą przeznaczoną do zakładania kapiszonów na kominki oraz napiętą w celu oddania strzału.
 • Pomimo faktu, że podczas trwania „Wojny Secesyjnej” na rynku był już dość duży wybór rewolwerów kapiszonowych, żaden z nich nie był tak rozpoznawalny jak 1858 Remington (znany jako „New improved Navy” – kal. .36 oraz „New improved Army” - kal. .44).
 • Model spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem wśród żołnierzy, że niekiedy wymieniali kilka innych „Coltów” na „Remingtona New Army”.
 • Największą zaletą „Remingtona” była jego wytrzymałość. „Colty” pomimo, że piękne, nie zawsze były wystarczająco wytrzymałe i odporne, szczególnie podczas działań wojennych.Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army


Rewolwery czarnoprochowe UbertiRemington Model 1858 był wyborem nr 1 Williama F. "Buffalo Billa" Cody'ego. Sama broń, będąca własnością Billa, jest wystawiona w siedzibie Remington Arms Company, wraz z ręcznie spisanym przez niego komentarzem: "Ten stary rewolwer Remingtona towarzyszył mi i służył przez wiele lat, zarówno w walkach z Indianami, jak i podczas polowań na bizonów. I nigdy mnie nie zawiódł."

To godne podkreślenia, że Buffalo Bill był tak oddany swojej broni, że pozostał wierny jej użytkownikowi nawet po pojawieniu się nowocześniejszych rewolwerów wykorzystujących amunicję zespoloną. To przywiązanie można wytłumaczyć znaczącą celnością i siłą uderzeniową tego konkretnego rewolweru. Wystrzelane pociski z Remingtona 1858 osiągały znaczące prędkości wylotowe, zmienne w zależności od ilości i jakości używanego prochu, obejmujące zakres od 168 do 393 i więcej metrów na sekundę.

Warto porównać te liczby z prędkością początkową pocisku wystrzelonego z pistoletu P-64, która wynosi 305 metrów na sekundę. Ten niezwykły zakres prędkości zastosowany w Remingtonie 1858 przyczynił się do oddania wyjątkowej siły i skuteczności broni, a Buffalo Bill nie tylko zrozumiał, ale i docenił te walory. Stąd wynikała jego lojalność wobec tej repliki, która nie tylko wpłynęła na jego sukcesy jako strzelca, ale także stała się integralną częścią jego legendy.
Rewolwer Uberti 1858 Remington New Army - Dane techniczne:

 • Numer produktu: 0102
 • Przyrządy celownicze: nieregulowane
 • Gwint: lewy
 • Długość lufy (cale): 8
 • Długość całkowita: 340 mm
 • Cylinder (bęben): sześciostrzałowy
 • Kabłąk (osłona spustu): mosiądz
 • Rękojeść: drewno orzechowe
 • Kaliber: .44
 • Lufa: oktagonalna, zwężana
 • Szkielet (rama): stal nierdzewna
 • Waga (kg): 1,3
 • Producent: Uberti, Włochy

OŚWIADCZENIE: Oferowany przedmiot jest repliką broni czarnoprochowej (broni palnej rozdzielnego ładowania) sprzed 1885 roku, zatem na jego posiadanie nie jest wymagane pozwolenie, a jedynie pełnoletność.
Uberti Remington New Army CP


Remington New Army Czarny proch


Remington New Army - UbertiObrót produktami koncesjonowanymi:


Artykuły objęte obrotem koncesjonowanym takie jak:

będą wysyłane drogą wysyłkową tylko i wyłącznie po otrzymaniu danych z dowodu osobistego tj. adresu zameldowania, numeru, serii oraz organu wydającego dowód.

Powyższe dane są wymagane przez ustawę o broni i amunicji (Dz.U. z 2012 roku poz.1008).


W przypadku braku powyższych danych, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu ich uzupełnienia.


Klient zamawiając broń alarmową, amunicję, gaz pieprzowy lub paralizator oświadcza, że jest osobą pełnoletnią. Klient oświadcza, że udostępnione dane osobowe, lub dane osób trzecich są prawidłowe oraz w sposób legalny i dobrowolny uzyskane.Historia oraz polityka produktowa firmy A. Uberti:

Dreszczyk emocji oraz pasja związane z strzelaniem z broni czarnoprochowej z epoki Dzikiego Zachodu prawdopodobnie nie osiągnęłyby dzisiaj takiej popularności, gdyby nie twórca replik - Aldo Uberti. Wiele z oryginalnych sześciostrzałowych rewolwerów i karabinów, które obecnie osiągają wartość tysięcy dolarów, znajduje się w prywatnych kolekcjach, niemal niemożliwych do zobaczenia nawet na zdjęciach.

W roku 1959 Aldo Uberti rozpoczął produkcję replik rewolwerów z okresu wojny secesyjnej, zakładając firmę A. Uberti S.R.L. w malowniczej miejscowości Gardone Val Trompia, usytuowanej w włoskich Alpach. W miarę jak lata upływały, a rzemieślnicy zdobywali doświadczenie, przedsiębiorstwo rozszerzało swoją produkcję, wprowadzając na rynek coraz to większą liczbę replik broni historycznej z epoki Dzikiego Zachodu.

Broń produkowana przez Uberti wyróżnia się niezwykłą wiernością historycznym detalom, aż po najmniejsze szczegóły. Jednocześnie firma wprowadza liczne ulepszenia w stosunku do oryginałów, wykorzystując nowoczesne materiały i nowatorskie maszyny.

Obecnie A. Uberti wytwarza różnorodne modele rewolwerów czarnoprochowych oraz karabinów. Tworzone przez nich wyroby stanowią obecnie standard, którym kierują się zawodnicy konkurencji Cowboy Action Shooting oraz wszyscy ci, którzy cenią historyczne bronie palne.

Uberti jest częścią rodziny marek Benelli w Stanach Zjednoczonych, a siedziba firmy znajduje się w Accokeek, w stanie Maryland. To dokładnie dzięki takim twórcom jak Aldo Uberti, dziedzictwo broni z Dzikiego Zachodu żyje w dzisiejszych czasach, a pasja do jej użytkowania i rekreacyjnych strzelań nadal przyciąga licznych entuzjastów.

Uberti USA - producent Remingtona New Army INOX

Opinie o produkcie
Oceń
07 Feb 2023 Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 (0102)
(5/5

Uberti 1858 Remington New Army INOX 8" Stal Nierdzewna kal .44 (0102)

Porządnie wykonany rewolwer. Nie skoroduje- bo to stal nierdzewna. Rewolwer na lata. Polecam i rewolwer i firmę Arobroń.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć