Luneta celownicza HAWKE Vantage 3-9x40 MD 14121 + montaż Kandar

Indeks: 208294
Cena detaliczna:
518,89 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Luneta celownicza HAWKE Vantage 3-9x40 MD 14121 + montaż Kandar

Luneta celownicza HAWKE Vantage 3-9x40 MD 14121 + montaż Kandar

 

Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu

Luneta HAWKE Vantage 3-9x40 MD 14121 montaż Kandar

Luneta HAWKE  Vantage 3-9x40 MD 14121 - celownik z nowej linii lunet wyprodukowanych przez renomowaną firmę Hawke Optics, o powiększeniu 3-9X, wypełniona azotem. W lunecie zastosowano nowy, cienki krzyż typu Mil-Dot, a 11-warstwowe antyrefleksyjne powłoki w pełni kryjące soczewki zapewniają doskonałą czystość i klarowność obrazu. Paralaksa jest bardzo dobrze ustawiona, nie widać cieni. Jednoczęściowy tubus o średnicy 1" wykonany jest ze wzmacnianego aluminium. Okular typu Fast Focus (szybkie ostrzenie obrazu) oraz wysoki moment obrotowy pierścienia zoomu sprawiają, że użytkowanie tej lunety jest bardzo komfortowe. Luneta jest wodo- i wstrząsoodporna. Na tubusie lunety znajdują się wieże regulacyjne krzyża celowniczego, jego pokrętła zaprojektowano tak, by można było nimi regulować bez jakichkolwiek narzędzi.

W komplecie: luneta + zakrywki okularów + szmatka do czyszczenia + montaż 1-częściowy wysoki Kandar na szynę 11mm.

PRODUKT ORYGINALNY!

Naszym zdaniem (po przetestowaniu) jedna z najlepszych lunet w swojej klasie cenowej. Bardzo jasny i klarowny obraz, dobrze ustawiona paralaksa.

Prezentowany celownik, dedykowany jest przede wszystkim, strzelcom pneumatycznym oraz do broni bocznozapłonowej, a sprawdzi się nawet na broni palnej centralnego zapłonu.

Dane techniczne:

  • Powiększenie: 3-9x
  • Średnica obiektywu: 40mm
  • Krzyż: Mil Dot
  • Paralaksa ustawiona: 91m
  • Pole widzenia (m/100m): 13 - 4.2m
  • Odległość od oka: 89mm
  • Długość: 315mm
  • Waga: 402g
  • Material: Aluminium
  • Średnica obiektywu: 40 mm
  • Źrenica wyjściowa: 13 - 4mm / 0.5 - 0.1″
  • Typ okularu: Fast Focus
  • Powłoka soczewek: Fully Multi-Coated - 11 warstw
  • Regulacja pionowa: ¼ MOA
  • Zakres regulacji pionowo: 100 MOA
  • Regulacja pozioma: ¼ MOA
  • Zakres regulacji poziomo: 100 MOA
  • Zakrywki: w komplecie
  • Producent: Hawke. UK

Krzyż "Mil-Dot"

Krzyż Mil-Dot - najbardziej złożony krzyż w lunetach celowniczych. Na cienkich częściach ramion krzyża umieszczono w odstępach (zwykle 3 lub 5 MOA) kropki ułatwiające nanoszenie poprawek w pionie i w poziomie. Jest to krzyż stosowany w broni pneumatycznej przez snajperów oraz do strzelania na duże odległości np. na 250 m, gdyż pozwala szybko i bardzo precyzyjnie nanosić poprawki na odległość i znios (poprawkę na wiatr). Siatka Mil-Dot jest aktualnie najczęściej używaną siatką przez większość formacji snajperskich na świecie. W przypadku wiatrówek, jest to jedna z najlepszych siatek dla kogoś, kto naprawdę poważnie traktuje strzelanie (szczególnie z silnej broni PCP lub o stałej lufie).

Montaż wysoki Kandar - montaż jednoczęściowy wysoki na szynę 11 mm. Przeznaczony do lunety o tubusie 25,4 mm (1 cal) i średnicy obiektywu do 50 mm. Montaż posiada na górze dodatkową szynę 22mm, na której można zamontować dodatkowe akcesoria.

Cechy montażu:

  • Jednoczęściowy montaż wysoki do lunet o tubusie 1" i obiektywem max. 50 mm.
  • Wyposażony jest w kołek stopujący, co umożliwia pewny uchwyt nawet na najsilniejszych wiatrówkach.
  • Montaż posiada na górze dodatkową szynę 22mm, na której można zamontować dodatkowe akcesoria.
  • Przeznaczony do montowania na wiatrówkach i broni myśliwskiej o małym kalibrze.
  • Uwaga: wygląd szyny górnej nieznacznie różni się od tej ze zdjęcia, ale jest to szyna 22 mm.

Dane techniczne montażu:

  • mocowanie do frezu broni: 10,5 mm
  • wysokość: 21 mm
  • długość: 10 cm
  • wykręcany kołek stopujący
Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć