NEXTORCH - znana na całym świecie oraz zdobywająca regularnie nagrody Red Dot Awards w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, marka profesjonalnych produktów oświetleniowych.


Poświęca się dostarczaniu nowoczesnych, a jednocześnie bardzo trwałych latarek, jak również innych akcesoriów dla służb mundurowych, myśliwych oraz zwolenników outdooru.
Nextorch posiada 110 opatentowanych produktów, w tym 3 patenty na innowacje w Stanach Zjednoczonych. Produkty NEXTORCH są sprzedawane w ponad 100 krajach i regionach.
Założyciel firmy, jak również konstruktorzy marki Nextorch to prawdziwi entuzjaści produktów militarnych, którzy testują nowe rozwiązania w praktyce. W celu sprostania oczekiwaniom przyszłych użytkowników pracownicy testują sprzęt podczas uprawiania sportu, jazdy na rowerze a także m.in. podczas wędrówek, wspinaczek górskich, strzelania czy polowania.

Ponadto firma posiada dział badań i rozwoju bezpośrednio związany z pełną bazą danych firmy zawierającą informacje dotyczące sposobu myślenia, wymagań i oczekiwań odbiorców, które następnie są analizowane. Po analizie następuje faza projektowania i testowania. Dla Nextorch bardzo istotną wiedzą jest również informacja zwrotna od użytkowników gromadzona na targach, organizowanych eventach oraz kampaniach marketingowych.
W Chinach firma NEXTORCH została wyznaczona jako jednostka badawczo-rozwojowa do projektowania i produkcji latarek dla chińskiej policji, a także ma kwalifikacje do bycia jednym z twórców zasad decydujących o luminancji latarki taktycznej. Ponadto NEXTORCH jest jednym z członków PLATO (Portable Lights American Trade Organization). NEXTORCH angażuje się w tworzenie i optymalizację standardów ANSI w celu wspierania rozwoju przemysłu latarek.
Tylko doskonałe i profesjonalne produkty kwalifikują się do reprezentowania NEXTORCH!
My także polecamy kilka perełek, które znalazły uznanie w Polsce:


✔ Ładowalna latarka TA30 - o mocy aż 1300 lm, z tubusem, którego ścianki mają dwukrotną grubość w porównaniu do latarek w tym przedziale cenowym i wykonane są z aluminium lotniczego.
Ponadto latarka posiada 6 trybów pracy: high 1300lm/medium 200lm/ low 20lm/tactical strobe 1300lm/strobo/chwilowe uruchomienie 1300 lm. Do zmiany trybów służy magnetyczny pierścień, który łatwo obsługiwać nawet w rękawicach.
To ulepszona wersja modelu TA30, który otrzymał prestiżową nagrodę REDDOT AWARD 2017
Latarka TA30 2019 1300LM✔ Saperka Frigate - wielofunkcyjne i trwałe narzędzie, o wszechstronnym zostawaniu na biwaku, w Bushcrafcie i survivalu, a także w ogrodzie. Narzędzia zawarte w saperce: krzesiwo
kompas, linka paracordowa, gwizdek, śrubokręt płaski, śrubokręt krzyżakowy, nano ceramiczny wybijak do szyb, piła, otwieracz do butelek, przecinak do pasów i lin, 2 klucze sześciokątne.
Szufla została wykonana z mocnej stali nierdzewnej 20Cr13, która jest stosowana do budowy łopat turbin (wytrzymałość na obciążenie to 1800kg). Pałąk składa się z trzech skręcanych elementów wykonanych z aluminium lotniczego 6061-T6, pozwalających dostosować potrzebną długość.
Całość mieści się w dołączonym pokrowcu i zajmuje niewiele miejsca.
Saperka Nextool Frigate KT5524


✔ Multitool Flagship Pro KT5020 - to wyjątkowy multitool, wyróżniający się spośród innych. Zastosowano w nim pełnowymiarowe, sprężynujące i wygodne nożyce, a także innowacyjny nanoceramiczny wybijak do szyb. Ponadto zestaw niezbędnych funkcji, m.in.: nóż, kombinerki, przecinaki, śrubokręty płaskie i krzyżakowe, otwieracze do puszek i butelek. W sumie multitool zawiera aż 16 funkcji.
Najwyższa jakość wykonania, narzędzia wykonane ze stali 3Cr13, zaś ostrze z 50Cr15Mov sprawiają, że narzędzie posłuży długie lata.

Multitool Nextorch Flagship PRO✔ Pałki Nexbaton - niezawodna i niezwykle szybko otwierane pałki charakteryzujące się blokadą NexLock zwalnianą za pomocą przycisku. Pozwala to na złożenie batona za pomocą jednej ręki bez konieczności uderzania o podłoże. Rozłożenie natomiast odbywa się przez tradycyjny wymach lub wysunięcie palcami. Dużą zaletą tego modelu jest wysoka płynność i kultura wysuwania poszczególnych segmentów, podobna do pracy teleskopu gazowego.
Wśród pałek znajdziemy modele Walker (nieco mniejsze, z klipsem), pałki AirWeight (ultralekkie, wykonane ze stali hartowanej 42CrMo oraz aluminium 7075 stosowanego przy konstrukcji nośnych mostów) oraz Steel (cięższe, w których segmenty zostały wykonane z wysokiej klasy stali hartowanej 42CrMo).

Pałki NexBaton

Wszystkie produkty Nextroch są godne polecenia. Warto nadmienić, że wszystkie latarki Nextroch zakupione w naszym sklepie mają dożywotnią gwarancję na elektronikę!

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć