Reklamacja.

W przypadku reklamacji towaru należy skontaktować się z biurem ARO-BROŃ.

Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu:
a) osobiście do salonu ARO-BROŃ, ul. Związku Jaszczurczego 12 B, 82-300 Elbląg wraz z kserokopią dowodu zakupu lub
b) wysłanie produktu do serwisu firmy na adres ARO-BROŃ, ul. Związku Jaszczurczego 12 B, 82-300 Elbląg, wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Bardzo prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia zawartości, należy spisać stosowny protokół szkody i niezwłocznie poinformować o tym Naszego konsultanta. Firma kurierska nie uznaje reklamacji uszkodzeń w przypadku, gdy szkoda zostanie zgłoszona nawet tego samego dnia, ale po odjechaniu kuriera. Ponieważ argumentują odrzucenie reklamacji możliwością wystąpienia uszkodzenia już po odjechaniu kuriera. Dlatego bardzo prosimy o sprawdzanie paczek w obecności kuriera. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Reklamacje uznane za zasadne będą skutkowały naprawą sprzętu, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, wymianą na towar wolny od wad.

Zgłoszenie reklamacyjne możecie Państwo pobrać poniżej:
zgłoszenie reklamacyjne

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć