Gaz pieprzowy SABRE Red Foam MK3,5 62ml - piana USA - (idealna do pomieszczeń)

Indeks: 10187
Cena detaliczna:
67,99 zł

Produkt niedostępny, możemy Cię powiadomić, gdy znowu się pojawi!

Przesyłając prośbe o powiadomienie zgadzasz się na wysłanie przez nas e-maila w tej sprawie

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Gaz pieprzowy SABRE Red Foam MK3,5 62ml - piana USA - (idealna do pomieszczeń)

Gaz pieprzowy SABRE Red Foam MK3,5 62ml - piana USA - (idealna do pomieszczeń)

 

Obecnie brak na stanie
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 9,90 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 16,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 18,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

Opis produktuGaz pieprzowy SABRE Foam MK3,5 52H2O20F piana 62mlGaz pieprzowy Sabre Red FOAM MK3,5 62ml - gaz pieprzowy amerykańskiej firmy Sabre w formie piany, która rośnie na twarzy napastnika. Głowica typu Flip-Top chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustu oraz pozwala na błyskawiczne użycie w sytuacji zagrożenia. Głowica chroni też gaz przed niepożądanym opróżnieniem pojemnika. Podczas akcji należy oddawać jednosekundowe strzały.


FOAM - piana - ma zasięg do 3 metrów, idealnie nadaje się do pomieszczeń, czy samochodu - np.: dla Taksówkarzy, gdyż działa tylko na napastnika, nie zawiesza się w powietrzu jak chmura i nie działa na osoby postronne.


UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.


46411758.jpgCechy produktu:

 • Gaz przeznaczony do obrony własnej.
 • Głowica typu Flip-Top chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustu oraz pozwala na błyskawiczne użycie w sytuacji zagrożenia.
 • Gaz w postaci piany.
 • Pojemność 62ml.
 • W razie konieczności można nim razić na odległość do 3 metrów.
 • Formuła gazu wykorzystuje wodę destylowaną jako jeden z głównych składników nieczynnych, dzięki czemu gaz jest niepalny a przez to - bardzo bezpieczny.
 • Korzyści wynikające z użycia wody w formule gazu to między innymi szybszy czas odkażania i zero ryzyka zamarznięcia substancji, gdy wokół jest bardzo zimno (materiałem pędnym gazu jest azot).Jak działa gaz pieprzowy Sabre?


Komuś kto przyrządzał lub spożywał kiedyś ostrą potrawę zdarzyło się zapewne, przypadkiem, wetrzeć resztki soku z ostrej papryczki lub przyprawy w okolice oczu lub nosa. Efekt. Silne pieczenie oczu, łzawienie, swędzenie skóry, czasem podrażnione drogi oddechowe. Gaz pieprzowy działa na podobnej zasadzie, tyle że z tysiąckrotnie większą siłą.


Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.


Wbrew krążącej opinii, o sile gazu pieprzowego nie decyduje stężenie OC (Oleoresin Capsicum), które wskazuje ilość związków czerwonego pieprzu w gazie. Siłę gazu wskazuje stężenie MC (Major Capsaicinoids), czyli faktyczne stężenie substancji drażniących pochodzących z czerwonego pieprzu.


46411758_1.jpgDane techniczne:

 • SHU - Scoville Heat Units : 2 000 000
 • Major Capsaicinoids (MC): 1.33 %
 • Wydajność (ilość strzałów): 8 ( 1 sekundowych)
 • Zasięg [w metrach]: 3,5
 • Substancja miotająca: Nitrogen
 • Rodzaj opakowania: MK-3,5
 • Pojemność [ml]: 62
 • Wymiary [wysokość; średnica]: 11.0 cm; 3.80 cm
 • Typ głowicy: Flip Top - chroni przed przypadkowym naciśnięciem spustuJak użyć gazu pieprzowego Sabre Crossfire?


Aby użyć gazu Sabre Crossfire należy chwycić pojemnik w pewny sposób (zaleca się chwycenie pojemnika całą dłonią), skierować dyszę w stronę twarzy napastnika, kciuk wsunąć pod klapkę zabezpieczającą przycisk, a następnie wcisnąć go i trzymać tak długo jak będzie to konieczne lub do momentu gdy gaz przestanie lecieć.


UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem. Nie przebijać, nie podgrzewać, nie wrzucać do ognia nawet po opróżnieniu. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 50°C. Każdy pojemnik posiada datę ważności (MM/RRRR). Trzymać z dala od dzieci!


SABRE RED:

 • Gazy pieprzowe amerykańskiej firmy Sabre Red są wysoko oceniane przez użytkowników na całym świecie jako najskuteczniejsze i najsilniejsze narzędzie do obrony osobistej nie wymagające zezwolenia.
 • Codziennie profesjonaliści pracujący w służbach mundurowych jak i cywile potwierdzają ich wysoką jakość.
 • Gazy pieprzowe Sabre opierają się na składnikach naturalnych: czerwonym pieprzu i papryce, które nie wyrządzają trwałych i ciężkich obrażeń i skutków ubocznych, a są przy tym bardzo skuteczne.
 • Gazy te posiadają największą dopuszczalną moc.
 • Są w stanie poradzić sobie z napastnikiem będącym pod wpływem narkotyków, alkoholu czy z agresywnym zwierzęciem.

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć