Gaz pieprzowy Gaśnica Red SABRE MK9 Stream ok 450ml - USA

Indeks: 10188
Cena detaliczna:
385,00 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
help_outlineZapytaj o produkt
Gaz pieprzowy Gaśnica Red SABRE MK9 Stream ok 450ml - USA

Gaz pieprzowy Gaśnica Red SABRE MK9 Stream ok 450ml - USA

 

Produkt dostępny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier InPost - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PRZEDPŁATA, RATY: 0,00 zł

Zapłać przy odbiorze

Odbiór w punkcie DPD Pickup: 9,50 zł Kurier InPost - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Kurier DPD / FedEx - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 0,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł Odbiór osobisty Broń, Amunicja - Elbląg: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Zobacz również:

Opis produktu

Red Sabre - Gaz pieprzowy - MK9 92H2O60 450 ml ŻEL


Gaz pieprzowy Gaśnica SABRE Red MK9 Stream ok 450ml - strumień 92H2O60 - jeden z najmocniejszych gazów pieprzowych, teraz w formie gaśnicy - bardzo duży zasięg - aż do 10 metrów i duża pojemność.

Miotacz gazu pieprzowego amerykańskiej firmy Sabre Red z uchwytem pistoletowym to narzędzie zaprojektowane dla służb mundurowych, by wesprzeć je w ich działaniach w kontakcie z tłumem. Gaz ten świetnie sprawdza się podczas zabezpieczania imprez masowych.

Substancja jest wystrzeliwana w formie silnego strumienia (żelu), dzięki czemu można razić przeciwnika oddalonego nawet o 8-10 metrów. Forma strumienia zapobiega powstawaniu tzw. chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi miotacza.

Formuła gazów pieprzowych Sabre opiera się na naturalnych składnikach (czerwony pieprz, papryka), które są bardzo skuteczne i nie czynią przy tym poważnych obrażeń i trwałych skutków ubocznych.

Gazy pieprzowe Sabre są w opinii ich użytkowników uznane za najlepsze i najskuteczniejsze. Na co dzień ich wysoka jakość jest udowaniana zarówno przez profesjonalistów pracujących w służbach mundurowych jak i przez cywilów stosujących je jako narzędzie do obrony osobistej.

UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.


Red Sabre - Gaz pieprzowy

Cechy gazu pieprzowego Red Sabre:
  • Stężenie: 1,33%
  • Moc: 2.000.000 SHU
  • Pojemność: ok 450ml
  • Zasięg do 9 metrów
  • Strumień zapobiegający powstawaniu tzw. chmury zwrotnej


Jak działa gaz pieprzowy Red Sabre?

Komuś kto przyrządzał lub spożywał kiedyś ostrą potrawę zdarzyło się zapewne, przypadkiem, wetrzeć resztki soku z ostrej papryczki lub przyprawy w okolice oczu lub nosa. Efekt. Silne pieczenie oczu, łzawienie, swędzenie skóry, czasem podrażnione drogi oddechowe. Gaz pieprzowy działa na podobnej zasadzie, tyle że z tysiąckrotnie większą siłą.

Napastnik porażony gazem pieprzowym odczuwa bardzo silne pieczenie oczu, przez co nie jest w stanie ich otworzyć, a pierwszym odruchem jest ich tarcie co tylko zwiększa siłę działania gazu. Dodatkowo pojawia się silne pieczenie skóry, podrażnienie dróg oddechowych powodujące problemy z oddychaniem, kaszel i cieknięcie z nosa. Osoba trafiona wiązką gazu jest zdezorientowana i próbuje uporać się z bólem co daje nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Ponieważ gaz pieprzowy atakuje głównie oczy i drogi oddechowe, a nie cały układ nerwowy, działa również na osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub pobudzonych (np. pod wpływem adrenaliny). Wszystkie skutki działania gazu pieprzowego są odwracalne i nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Wbrew krążącej opinii, o sile gazu pieprzowego nie decyduje stężenie OC (Oleoresin Capsicum), które wskazuje ilość związków czerwonego pieprzu w gazie. Siłę gazu wskazuje stężenie MC (Major Capsaicinoids), czyli faktyczne stężenie substancji drażniących pochodzących z czerwonego pieprzu.

Sposób użycia gazu pieprzowego Red Sabre:

  • Usunąć zawleczkę zabezpieczającą przycisk wyzwalający;
  • W sytuacji zagrożenia wycelować w stronę zagrożenia i zdecydowanie wcisnąć przycisk.
  • Rozpylać w okolicach twarzy napastnika z odległości ok. 4 metrów.
  • Aby przerwać należy zwolnić nacisk.
  • Jednosekundowy kontakt z substancją obezwładnia napastnika na około 30 minut wywołując silną reakcję alergopodobną, łzawienie oraz zaczerwienienie skóry, a także silne pieczenie śluzówek.

Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć